Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportumogsec1 PL

MOGSEC 2016


Rodzaj wydarzenia
Wystawa

Całkowita powierzchnia wystawiennicza - m2
14000

Średnia liczba odwiedzających (z 3ch lat)
9000

MOGSEC - 3rd Malaysian Oil & Gas Services Exhibition and Conference

 

Wystawa usług, technologii i urządzeń dla przemysłu ropy naftowej i gazu ziemnego w dniach 28 - 30 września jest imprezą grupującą corocznie ponad 300 wystawców zainteresowanych sektorem ropy i gazu w Malezji oraz w regionie Azji Południowo-Wschodniej. Impreza odbywa się co dwa lata.

 

W 2016 r. odbywać się ona będzie w Kuala Lumpur, w centrum wystawienniczym KLCC.

 

Jest to doskonała okazja do nawiązania współpracy z największymi firmami w regionie, przede wszystkim z malezyjskim PETRONAS, filipińskim PETRON, SHELL Brunei Darussalam oraz najważniejszymi malezyjskimi usługodawcami w branży, takimi jak firmy: Sapurakencana, Muhibbah Engineering, Vestera Resources i Keisha Marine.

 

Prezenetowane będą oferty z zakresu wydobycia, przetwórstwa ropy i gazu, budownictwa morskiego, transportu, bezpieczeństwa, zarządzania zasobami oraz IT.

 

Więcej szczegółów w załączonym materiale - do pobrania.

branże: Transport i logistyka, Statki i łodzie, Oświetlenie, Aparatura pomiarowa i zegarki, Przemysł petrochemiczny, Ropa naftowa i gaz ziemny

Wystawa
Malezja - Kuala Lumpur
2016-09-28 - 2016-09-30
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Pliki do pobrania

MOGSEC-2016-Show-Preview

Poprzednie edycje