Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWarsaw Global Business Forum PL

Warsaw Global Business Forum 2016


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Witryna wydarzenia

Warsaw Global Business Forum to całodniowe wydarzenie, które powstało z myślą o przedsiębiorcach, właścicielach małych i średnich firm oraz start-upów, którzy chcieliby rozszerzyć swoją działalność na rynki międzynarodowe.

 

Celem Warsaw Global Business Forum jest prezentacja dobrych praktyk w zakresie internacjonalizacji biznesu. Pragniemy stworzyć przestrzeń dla wymiany wiedzy, doświadczeń i umiejętności oraz ułatwić przedsiębiorcom integrację. Do współpracy w ramach Forum zapraszamy firmy, które wprowadzały swoje produkty czy też usługi na rynki zagraniczne oraz organizacje i instytucje publiczne wspierające polskie biznesy w tym obszarze.

 

Wydarzenie swoim Patronatem Merytorycznym objęły Agencja Rozwoju Mazowsza, Europejski Klub Biznesu, Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Europejskie Centrum Dyplomacji i Pokoju, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Pracodawcy RP, Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Fundacja Startup Poland.

 

Więcej informacji w załączeniu oraz na stronie: http://wgbforum.com

branże: Handel, Pozostałe branże

Spotkanie
Polska - Warszawa
2016-10-11
Dodał: Małgorzata Kędzierska