Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGrandExpoUralbanner21 PL

GRAND EXPO-URAL 2016


Rodzaj wydarzenia
Wystawa

Witryna wydarzenia

GRAND EXPO-URAL 2016 to wystawa, która łączy cztery branże przemysłowe, tj. przemysł drzewny, produkcję mebli, urządzenia klimatyzacyjne i wentylacyjne, utylizację odpadów przemysłowych i komunalnych.

 

Swoje stoiska zaprezentuje 300 wystawców, które odwiedzi, jak się szacuje, 10 000 zainteresowanych.

 

Na targach poruszane będą kwestie takie jak lokalizacja produkcji, możliwości eksportowe oraz najnowsze technologie związane z obróbką drewna. GRAND EXPO-URAL to także panele dyskusyjne, prezentacje oraz konferencje, których celem jest transfer wiedzy (prelegentem będzie m. in. Minister Inwestycji i Rozwoju Obwodu Swierdłowskiego - Aleksiej W. Orłow).

 

Wystawa odbędzie się w Jekaterynburgu w Centrum Wystawienniczym „Jekaterynburg-Expo” w dniach 20-23 września 2016 roku.

 

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie wystawy: www.expoural.com

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Drzwi i okna, Meble, Wyposażenie wnętrz, Oświetlenie, Leśnictwo i pozyskiwanie drewna, Ochrona środowiska, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Produkcja mebli, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Maszyny i urządzenia, Przemysł drzewny i papierniczy, Budownictwo, Architektura, Pozostałe branże

Wystawa
Rosja - Jekaterinburg
2016-09-20 - 2016-09-23
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Pliki do pobrania

grandexpoural201610716