Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportucapec PL

International Consulting Engineers Forum 2016


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pekinie wraz z Stowarzyszeniem Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców (SIDIR, www.sidir.pl) zaprasza polskie przedsiębiorstwa, w tym w szczególności firmy prawnicze i konsultingowe oraz instytucje finansowe do bezpłatnego udziału w konferencji The International Consulting Engineers Forum 2016 (dalej ICEF), która odbędzie się w dn. 2-4 listopada 2016 w Pekinie.

 

Organizatorem tego wydarzenia jest China Association of Plant Engineering Consultants (CAPEC). ICEF jest platformą łączącą inżynierów, organizacje międzynarodowe, instytucje finansowe, właścicieli i wykonawców projektów w sektorze infrastruktury i przemysłu.

 

Oprócz uzyskania cennych kontaktów udział w wydarzeniu dostarczy możliwość pogłębienia wiedzy na temat Azjatyckiego Banku Inwestycji Infrastrukturalnych (AIIB) oraz możliwości wzięcia udziału polskich inżynierów konsultantów w przedsięwzięciach.

 

Dla strony chińskiej wydarzenie ma na celu zapoznanie chińskich inwestorów i inżynierów z potrzebami zagranicznych partnerów biznesowych w ramach współpracy przy realizacji idei Nowego Jedwabnego Szlaku.

 

W ICEF weźmie udział przedstawiciel Ambasady RP w Pekinie.

 

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu z Stowarzyszeniem Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców, które brało udział w tym wydarzeniu w 2014 r.

 

Stowarzyszenie Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców

ul. Trębacka 4, lok. 334

III p., budynek KIG

00-074 Warszawa

tel/fax.: +48 22 826 16 72

e-mail: biuro@sidir.pl

 

Zgłoszenie na wydarzenie prosimy przesyłać bezpośrednio do organizatorów na załączonym formularzu, który znajduje się w pliku 2016 Consulting Engineers Iternational Forum (do pobrania poniżej).

 

Prosimy także o poinformowanie Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pekinie na adres a.siejka@trade.gov.pl o planach udziału w wydarzeniu w celu lepszej koordynacji udziału z polskiej strony.

branże: Doradztwo/consulting/edukacja, Pozostałe branże

Konferencja
Chiny - Pekin
2016-11-02 - 2016-11-04
Dodał: Małgorzata Kędzierska