Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMiędzynarodowe Targi Techniczne w Płowdiw PL

Międzynarodowe Targi Techniczne 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Sofii uprzejmie informuje, iż organizuje polskie stoisko na MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH TECHNICZNYCH (INTERNATIONAL TECHNICAL FAIR), które odbywają się w Płowdiw w dniach 26 września -1 października 2016 r.

 

Uprzejmie informujemy, iż jest możliwość uczestnictwa i skorzystania ze stoiska WPHI poprzez bezpłatne prezentowanie materiałów informacyjnych i reklamowych polskich firm na naszym stoisku. Zapraszamy Państwa do skorzystania z tej możliwości. Zachęcamy również do osobistego udziału przedstawiciela polskich firm na targach.

 

Zainteresowanym przedstawicielom polskich firm WPHI udzieli niezbędnej pomocy i po wcześniejszym uzgodnieniu bezpłatnie udostępni miejsce na stoisku do prowadzenia rozmów handlowych, uwzględniając możliwości organizacyjno-techniczne. Zainteresowanie pobytem na stoisku prosimy zgłaszać jak najwcześniej, nie później niż do 15 września 2016 r.

 

Międzynarodowe Targi Techniczne są największą imprezą wystawową w Bułgarii i jedną z największych na Bałkanach. Na targach są prezentowane najnowsze osiągnięcia i rozwiązania dla przemysłu, energetyki i budownictwa, w takich dziedzinach jak: budowa maszyn, przemysł samochodowy, w tym automotiv, transport, technologie informatyczne, oprogramowanie, elektronika i elektrotechnika, budownictwo, chemia, energetyka, ekologia i inne.

 

W trakcie imprezy odbędą się wystawy specjalistyczne: AQUATECH, AUTOTECH, ELTECH, ENECO, INFOTECH, MACHINE BUILDING, CHEMICAL INDUSTRY, MOTOR SHOW - PLOVDIV, STROYTECH i INTERMIN EXPO.

 

Szczegółowe informacje o nich są dostępne na stronie: www.fair.bg.

 

Materiały, foldery, broszury, ulotki, etc. (najlepiej w języku bułgarskim, angielskim lub rosyjskim) w celu prezentacji i dystrybucji na stoisku WPHI prosimy o przesyłanie na poniższy adres. Przesłane materiały będziemy bezpłatnie prezentować i dystrybuować wśród handlowców i publiczności odwiedzającej targi.

 

EMBASSY OF THE REPUBLIC OF POLAND

TRADE AND INVESTMENT PROMOTION SECTION

(z dopiskiem: MTT)

1680 Sofia

6, Bitola Str. Bułgaria

 

Przesłane materiały będziemy bezpłatnie prezentować i dystrybuować wśród handlowców i publiczności odwiedzającej targi. W sprawach udziału w targach prosimy kontaktować się na e-mail: sofia@trade.gov.pl lub tel. (+359 2) 869 11 25 lub 869 11 50.
Poprzednie edycje