Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuFOR-ARCH PL

Stoisko WPHI na targach budowlanych For Arch 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Targi FOR ARCH, jako największe i mające najdłuższą tradycję targi budowlane w Czechach, stanowią dla czeskich i zagranicznych wystawców znakomitą okazję do prezentacji swych wyrobów i usług na rynku europejskim.

 

Równolegle z targami For Arch przebiegać będą targi technologii grzewczych i chłodzących For Therm (po raz 7.), targi budownictwa drewnianego For Wood (po raz 11.), targi chemii budowlanej i wyposażenia bezpieczeństwa For Stav (po raz 1.) oraz targi technologii basenowych i saun Baseny, Sauny & SPA (po raz 11.).

 

FOR ARCH TO:

 • największe i najczęściej odwiedzane targi budowlane w Republice Czeskiej, z udziałem wystawców zagranicznych;
 • targi budowlane o najdłuższej tradycji w RCz;
 • spotkania czołowych producentów i dostawców;
 • przekrój wszystkich obszarów branży budowlanej (finanse, realizacja projektów budowlanych, rzemiosło i technologie budowlane, materiały i produkty budowlane, maszyny budowlane itp.);
 • udział przedstawicieli inwestorów, deweloperów, producentów, dostawców, rzemieślników i specjalistów z innych obszarów związanych z branżą budowlaną;
 • praktyczne pokazy rzemiosła budowlanego;
 • profesjonalny program towarzyszący - konferencje, seminaria, warsztaty;
 • szeroka kampania medialna w Republice Czeskiej i za granicą;
 • ogólnokrajowe konkursy zawodowe.

 

Pragniemy poinformować, że Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pradze, w ramach swej działalności promocyjnej w 2016 roku organizuje stoisko informacyjno-promocyjne na ww. targach. Przedsiębiorcy polscy zainteresowani promocją swoich wyrobów i usług, którzy nie będą mogli uczestniczyć w targach, proszeni są o nadsyłanie materiałów informacyjno-promocyjnych w formie broszur, ulotek, katalogów itp. na adres Wydziału. Otrzymane materiały zostaną bezpłatnie zaprezentowane na stoisku.

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pradze organizuje również polsko-czeską konferencję nt. sytuacji w branży budowlanej w obydwu krajach (22 IX, g. 15.00-17.00; PVA EXPO Praga - sala konferencyjna nr 3). W ramach konferencji odbędzie się m.in. panel dyskusyjny poświęcony najistotniejszym problemom w prowadzeniu działalności budowlanej na rynku polskim i czeskim z perspektywy przedsiębiorców z obu państw. Wkrótce zamieszczone zostaną bliższe informacje na ten temat.

 

WPHI Ambasady RP w Pradze ponadto uprzejmie informuje o możliwości wzięcia udziału w spotkaniach B2B w trakcie największych czeskich targów budowlanych FOR ARCH w Pradze. Spotkania B2B odbędą się w czwartek 22 września br. w godz. 9.00-16.00.

 

Udział w nich nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.

 

Rejestracji można dokonywać do 31 sierpnia br. poprzez stronę: http://forarch2016.talkb2b.net/.

 

Na chwilę obecną zarejestrowanych jest już 47 uczestników, z czego najwięcej z Republiki Czeskiej (20), Niemiec (13) i Polski (10).

 

Szczegółowe informacje nt. rejestracji dostępne są na stronach:

 

Relacja z zeszłorocznego spotkania B2B w trakcie targów FOR ARCH (udział 102 firm) dostępna jest na stronie:
http://forarch.cz/file/show?nl_id=7256.

 

Statystyki targów For Arch 2015

 • Liczba wystawców: 830
 • Liczba wystawców zagranicznych: 66
 • Liczba państw: 13
 • Powierzchnia wystawiennicza netto: 20 062 m2
 • Powierzchnia wystawiennicza brutto: 39 158 m2
 • Liczba odwiedzających: 74 152
 • Liczba akredytowanych dziennikarzy: 172

 

Menadżer do kontaktów z wystawcami zagranicznymi:

Jana Kočišková

tel.: +420 225 291 116

tel. kom.: +420 739 003 172

fax: +420 222 981 198

e-mail: kociskova@abf.cz

http://www.forarch.cz/ oraz http://forarch.cz/en/

branże: Handel, Wyposażenie wnętrz, Pozostałe wyroby chemiczne, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Maszyny i urządzenia, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Organizacja targów i wydarzeń, Budownictwo, Architektura, Budownictwo i architektura

Targi
Czechy - Praha
2016-09-20 - 2016-09-24
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Wydarzenia towarzyszące