Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuCIMIW PL

Spotkania B2B z importerami i przetwórcami mięsa w ramach CIMIW 2016


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Pekinie (WPHI) zachęca producentów i eksporterów mięsa w Polsce oraz ich przedstawicieli w Chinach do bezpłatnego udziału w spotkaniach B2B z importerami i przetwórcami mięsa w Chinach w dniach 27-29 września 2016 r. w Pekinie.

 

Spotkania odbędą się w ramach China International Meat Industry Week, który w dniach 25-29 września br. organizowany jest w Pekinie przez China Meat Association.

 

Organizator spotkań B2B uruchomił specjalną platformę do rejestracji spotkań, na stronie: http://sys.cimie.com/index.php/Index/gz/en/1.html

 

China Meat Association jest organizacją non-profit działającą od 1994, która zrzesza przedsiębiorstwa i instytucje badawcze z branży mięsnej w Chinach. China Meat Association jest organizatorem corocznych targów China International Meat Industry Exhibition, których 14. edycja odbędzie się w dn. 25-29 września w Pekinie. Targi wraz z konferencją Meat Conference and Meat Cultural Festival oraz spotkaniami B2B są częścią China International Meat Industry Week. WPHI w Pekinie od wielu lat jest w kontakcie i poleca wydarzenia organizowane przez China Meat Association.

 

Opis wszystkich wydarzeń, które odbędą się w ramach China International Meat Industry Week oraz zaproszenie od strony chińskiej (w j. angielskim) są do pobrania pod tekstem.

 

Dane kontaktowe przedstawiciela China Meat Association, do którego należy przesyłać zgłoszenia:

Colin Huang 黄帅

Project Manager, International Communication & Cooperation Sector, China

Meat Association

email: colin.huang@info-cma.org

Tel: 86 10 51816135

QQ: 285 163 9018

Cell Phone: 86 183 0118 9166

CMA Wechat: imeat_cma

www.cimie.com

www.chinameat.org

branże: Mięso, Wyroby z mięsa i ryb, Przetwórstwo spożywcze, Rolnictwo i leśnictwo

Spotkanie
Chiny - Pekin
2016-09-27 - 2016-09-29
Dodał: Anna Woińska