Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuEnergy Smart Philippines PL

Energy Smart Philippines 2016


Rodzaj wydarzenia
Wystawa

Witryna wydarzenia

Informacje o dofinansowaniu
10 pierwszych firm płaci niższą stawkę, pomniejszoną o dofinansowanie ze środków Komisji Europejskiej.

Polski akcent
WPHI uczestniczy

W dniach 31 sierpnia - 2 września 2016 odbędzie się w Manili, na Filipinach, doroczna konferencja i wystawa EnergySmart Philippines 2016, która połączona jest z wystawą specjalistyczną 6TH PHILIPPINE SOLAR SUMMIT 2016.

 

Współorganizatorem tej imprezy jest:

 

EPBN organizuje misję przedsiębiorców europejskich na to wydarzenie, które jest dofinansowane ze środków Komisji Europejskiej.

 

W załączniku znajdziecie Państwo więcej informacji na ten temat. To dobra impreza, która daje możliwości bezpośredniego spotkania z wszystkimi liczącymi się graczami w zielonych technologiach na Filipinach, a zwłaszcza w zakresie wykorzystania i oszczędności energetycznej.

 

Z naszego doświadczenia wynika, że bardzo duży komponent wystawy stanowi energetyka solarna (Filipiny „przestawiają” aktywnie swoją energetykę na zasilanie solarne), hydroenergia oraz kwestie oczyszczania wody i zarządzania ściekami.

 

W przypadku Państwa zainteresowania uczestnictwem w misji, proszę o kontakt bezpośredni (w języku angielskim) z panem Fidel Ventura (e-mail: fidel.ventura@epbn.ph).

 

10 pierwszych uczestników pokrywa tylko część kosztów uczestnictwa, ze względu na dofinansowanie ze środków Komisji Europejskiej.

branże: Oświetlenie, Ropa naftowa i gaz ziemny, Węgiel kamienny i brunatny, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, IT/ICT

Wystawa
Filipiny - Pasay, Manila
2016-08-31 - 2016-09-02
Dodał: Małgorzata Kędzierska