Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWschodnie Dni Kooperacji PL

Wschodnie Dni Kooperacji 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

W dniach 15-17 listopada 2016 r. w Targach Lublin odbędą się po raz pierwszy Wschodnie Dni Kooperacji. Jest to wydarzenie o charakterze targowym organizowane w celu stworzenia miejsca spotkań dla środowiska podwykonawców i kooperantów z szeroko pojętej branży przemysłowej z kraju i z zagranicy.
 
W ramach wydarzenia swoją ofertę zaprezentują przedsiębiorstwa oferujące prace podwykonawcze w zakresie obróbki metali, przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkcji metalowych wyrobów gotowych oraz usług dla przemysłu. Kompleksowy charakter targów stwarza doskonałe warunki do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów handlowych w gronie branżowych specjalistów. Znajdą się wśród nich, przede wszystkim, osoby odpowiedzialne za zamówienia usług podwykonawczych, bądź zainteresowane inwestycjami w nowe technologie przemysłowe.
 
Wśród licznych wydarzeń towarzyszących Targom Wschodnie Dni Kooperacji organizatorzy zaplanowali m.in. spotkania kooperacyjne ułatwiające znalezienie potencjalnych zleceniodawców.
 
Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej www.kooperacja.targi.lublin.pl, gdzie na bieżąco zamieszczane są informacje o Wschodnich Dniach Kooperacji.
 
W tym samym czasie odbędzie się już IX edycja Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS - jedno z wiodących wydarzeń w Polsce dedykowanych profesjonalistom z sektora energetycznego.
branże: Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Pozostałe branże, Produkcja pozostałych maszyn, Produkcja i przetwórstwo metali, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych

Targi
Polska - Lublin
2016-11-15 - 2016-11-17
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Pliki do pobrania

SKMBTC20316070706070