Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuFast Fashion 2016pl PL

Fast Fashion 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Fast Fashion to święto mody i jedno z najważniejszych wydarzeń kreujących trendy o zasięgu międzynarodowym. Targi Mody odbywają się dwa razy w roku, w cyklu jesień/zima i wiosna/lato. Wydarzenie to przyciąga liczne grono wystawców z ponad 20 krajów takich jak: Polska, Turcja, Litwa, Łotwa, Ukraina, Białoruś, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Indie, Bangladesz, Tajwan i inne.

 

Dotychczasowe cztery edycje odbyły się w Ptak Fashion City w Rzgowie i okazały się wielkim sukcesem biznesowym, marketingowym i medialnym. Targi przyciągnęły do tej pory setki tysięcy odwiedzających oraz największe gwiazdy świata mody, takie jak Anna Fendi, Patrizia Gucci, Kenzo Takada, czy Paris Hilton. Uznane przez najlepszych producentów i projektantów, Targi stały się rozpoznawalną marką wśród fanów mody z całego świata.

 

V edycja Fast Fashion odbędzie się w dniach 16-18 września w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Razem z premierą kolekcji jesień/zima 2016/17 będzie miała miejsce premiera nowej formuły Targów. Oznacza to jeszcze więcej pokazów, atrakcji i gości oraz jeszcze większe możliwości dla firm biorących udział.

 

Prestiżu Targom dodadzą liczne wydarzenia towarzyszące, m.in.: Warsaw Fashion Week, Międzynarodowe Targi Kosmetyczne Beauty Days i Strefa Shopping. Podczas Targów Mody będzie również miało miejsce wręczenie Złotych Manekinów - nagród dla najlepszych marek odzieżowych, kolekcji i producentów.

 

Perspektywa zaprezentowania swojej kolekcji wśród najlepszych oraz możliwość nawiązania relacji handlowych z klientami z całego świata już budzą zainteresowanie najlepszych producentów i projektantów mody.

 

Ptak Warsaw Expo to największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej. Zlokalizowane w Nadarzynie, na przedmieściach Warszawy, Ptak Warsaw Expo liczy 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej w sześciu pawilonach oraz 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej, która może być wykorzystana do organizacji wystaw oraz wydarzeń plenerowych.

branże: Wzornictwo i projektowanie mody, Tekstylia, Handel, Odzież i obuwie, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane

Targi
Polska - Nadarzyn
2016-09-16 - 2016-09-18
Dodał: Anna Woińska