Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportufresh market PL

Fresh Market 2016


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

Fresh Market 2016 to spotkanie dostawców warzyw i owoców z kupcami reprezentującymi sieci handlowe. Tegoroczna, dziewiąta edycja, odbędzie się 23 września w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim.

 

W ciągu ośmiu lat Fresh Market zyskał uznanie zarówno w Polsce, jak i za granicą. Z roku na rok wzrasta zainteresowanie wśród dystrybutorów owoców i warzyw z Europy i nie tylko.

 

Fresh Market to bezpośrednie spotkania biznesowe na stoiskach sieci handlowych.

 

Wśród ubiegłorocznych uczestników konferencji znaleźli się reprezentanci marketów: Auchan, Biedronka, Tesco, Carrefour, Kaufland, Piotr i Paweł, Marcpol, PoloMarket, Stokrotka, Chata Polska, Dino market, Mila, Eurocash, Delikatesy Centrum rosyjskie sieci Victoria, Almi, Green Logistic – Kazahstan oraz Ukraińska sieć ATB .

 

Fresh Market 2016 to jedyna i niepowtarzalna okazja by porozmawiać o warunkach rozpoczęcia dostaw z przedstawicielami marketów odpowiedzialnymi za zakup świeżych warzyw i owoców.

 

W tym roku po raz trzeci odchodzimy od dotychczasowej formuły wydarzenia. Tegoroczna edycja Fresh Market skupia się na spotkaniach biznesowych i temu zostanie poświęcona w całości. Nie oznacza to jednak, że zabraknie miejsca dla tych, którzy chcą przedstawić swoją ofertę na stoisku.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników równolegle do Fresh Market zorganizowane będą trzecie Międzynarodowe Targi Owocowo Warzywne Fruit Expo. Odbędą się one w Centrum Konferencyjnym Mazurkas. Szczegółowe informacje dotyczące targów dostępne są na stronie www.fruitexpo.pl

 

Fresh Market to także wykłady ekspertów branży owocowo-warzywnej, które są tłumaczone na język angielski. W trakcie wykładów omawiane są najważniejsze zagadnienia branży owocowo-warzywnej: analizy sytuacji rynkowej w Polsce i Europie, prognozy nadchodzących zmian i sytuacji cenowej w najbliższym sezonie.

 

Podczas Fresh Market 2016 po raz kolejny zostanie wyłoniony zwycięzca konkursu, Fresh Market Award – Produkt Roku, na najbardziej innowacyjny produkt branży owocowo-warzywnej.

 

W konferencji Fresh Market 2015 uczestniczyło ponad 200 osób z ponad 150 firm z Polski, Włoch, Hiszpanii, Francji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Danii, Holandii, Czech, Niemiec, Szwecji.

 

Informacja o organizatorze:

Portal fresh-market.pl jest największym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej serwisem informacyjnym dla sektora handlu i produkcji owocowo-warzywnej. Dociera codziennie do kilku tysięcy firm zajmujących się sprzedażą i dystrybucją warzyw i owoców. Strona odnotowuje miesięcznie ponad 400 000 odwiedzin użytkowników. Dzięki wersjom językowym angielskiej i rosyjskiej portal dociera do handlowców na całym świecie.

 

Kontakt z organizatorem:

Ewelina Bukmakowska

tel. kom. +48 603 811 818

email: ewelina.t@freshmarket.com.pl

branże: Warzywa i owoce

Konferencja
Polska - Ożarów Mazowiecki
2016-09-23
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Wydarzenia towarzyszące