Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTEXTYLE EXPO PL

Textyle-Expo 2017


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Uprzejmie informujemy, że w dniach 2-5 kwietnia 2017 r. w Centrum Kongresowym "Le Meridien" w Oranie, drugim co do wielkości i znaczenia gospodarczego mieście w Algierii, odbędzie się pierwsza edycja Międzynarodowej Wystawy Tkanin i Ubiorów "Textyle-Expo".

 

Centrum składa się z trzech części: Sali wystawowej, centrum konferencyjnego dysponującego największą widownią w Afryce i hotelu *****, wszystko znajduje się w centrum miasta, z widokiem na morze.

 

Wystawa "Textyle-Expo" łączy kilka branż: włókienniczą, odzieżową i najnowszych trendów mody. Jest to także okazja do wymiany doświadczeń i spotkań między przedstawicielami firm lokalnych i międzynarodowych, producentów surowców, tkanin, maszyn i wyrobów gotowych „prêt-à-porter", jak również projektantów i stylistów. To wydarzenie dedykowane jest głównie dla profesjonalistów i w jednej z jego części także dla szerszej publiczności.

 

W celu zasięgnięcią bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt z organizatorami  "Textyle-Expo":

 

Adresse: 01, BT 04, ilot 02

(RÉSIDENCE ARCOPRIM)

Akid lotfi,Oran - ALGERIE.

Tel/fax: + 213 41 74 51 85

Mob: + 213 661 428 458

E-mail: contact@textyle-expo.com

www.textyle-expo.com

branże: Pozostałe tekstylia, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Tekstylia, Wzornictwo i projektowanie mody, Odzież i obuwie, Maszyny dla przemysłu odzieżowego

Targi
Algieria - Oran
2017-04-02 - 2017-04-05
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Pliki do pobrania

Catalogue Textyle 2017 FR 1