Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuspoga gafa PL

spoga+gafa 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
Reprezentacja polskich przedsiebiorców

Targi ogrodnicze spoga+gafa przyciągają co roku około 40.000 gości branżowych z całego świata. Uczestnictwo w targach tworzy wyjątkową okazję do zawarcia znaczących kontaktów biznesowych oraz zapoznania się ze wszystkimi nowinkami ze świata ogrodnictwa.

 

Temat „ogród” kryje za sobą wiele niezliczonych aspektów - teraz można je wszystkie przeżyć podczas targów spoga+gafa. Obszar targów jest podzielony na 4 wiodące tematy: garden living, garden creation & care, garden bbq i garden unique, gdzie dzięki przeróżnym wykładom, pokazom na żywo oraz prezentacjom produktów poprzez wystawców z około 60 krajów ogrodnictwo stanie się niesamowitym przeżyciem.

 

Na powierzchni wystawienniczej 225.000 metrów w Kolonii przeżyjecie Państwo w dniach 4 do 6 września 2016 r. idealne połączenie trendów, innowacji, komunikacji i przeróżnych szkoleń. To sprawia, iż oferta spoga+gafa jest unikalna na arenie międzynarodowej.

 

Najnowsze trendy w branży ogrodniczej będzie można obejrzeć nie tylko w halach wystawienniczych, ale także na żywo podczas spaceru po parku grillowym, jak również na „Bulwarze idei i roślin”.

 

Aby Państwa wizyta podczas spoga+gafa była jeszcze bardziej atrakcyjna, organizator targów Koelnmesse zaprasza do skorzystania z przygotowanych specjalnie dla Państwa bezpłatnych usług dodatkowych:

 

 • Welcome Reception (w tym tłumaczenie symultaniczne)

W recepcji goście otrzymają informacje o programie delegacji oraz na temat najważniejszych nowości dotyczących targów. 

 

 • spoga+gafa Business Breakfast

Nowość: śniadanie biznesowe, które umożliwia gościom z Polski, Rosji, Afryki Południowej oraz USA nawiązanie kontaktów z niemieckimi i europejskimi wystawcami.

 

 • Zwiedzanie targów z przewodnikiem (w tym tłumaczenie symultaniczne)

Podczas wycieczki z przewodnikiem po terenach wystawienniczych uczestnikom delegacji zostaną przedstawione wszystkie najważniejsze informacje o targach. Ponadto, dzięki temu goście, jako grupa zorganizowana, są bardziej zauważalni przez wystawców.

 

 • Business Lounge (w tym przekąski i napoje)

W Business Lounge nasi goście mogą w każdej chwili zrobić sobie małą przerwę i odpocząć lub też nawiązać ciekawe kontakty partnerskie.

 

 • Matchmaking

Poprzez to narzędzie potrafimy zidentyfikować idealnych partnerów biznesowych i sprawić aby nasi odwiedzający spoga+gafa nawiązali właściwe i cenne kontakty handlowe ważne dla ich rozwoju w przyszłości.

 

 • Delegations Matchmaking

Oferujemy również organizację spotkań delegacji z innymi międzynarodowymi delegacjami. W ten sposób możemy zapewnić spotkanie naszych delegacji z ciekawymi globalnymi partnerami biznesowymi.

 

 • Workshops

Uczestnictwo w warsztatach, które odbywają się podczas targów spoga+gafa.

 

 • IVG Gartenparty

Spotkanie branżowe organizowane przez IVG (Industrieverband Garten/ Niemieckie Stowarzyszenie Ogrodnicze).

 

 • City Tour

Dla naszych delegacji oferujemy organizację zwiedzania miasta Kolonii.

 

 • Wieczór w niemieckim browarze

Zaproszenie naszych delegacji na kolację w typowym niemieckim browarze.

 

 • Organizacja wycieczek do ogrodów, np.:
  • Ogród Botaniczny w Kolonii
  • Ogród Botaniczny w Bonn
  • Ogród Japoński w Düsseldorfie

 

 • Zwiedzanie centrum ogrodniczego w Kolonii

Chętnie dostosujemy ofertę indywidualnie do Państwa potrzeb.

 

Więcej informacji na temat targów w załączonych dokumentach oraz na stronie imprezy: www.spogagafa.com

 

W celu uzyskania bezpłatnych biletów wstępu prosimy o kontakt mailowy: pilich@tema.de lub telefoniczny: +49 176 39857367.

 

Będzie nam bardzo przyjemnie móc gościć Państwa na targach spoga+gafa 2016. Gwarantujemy, że dzięki tej międzynarodowej imprezie będzie to niezapomniane przeżycie. Życzymy miłego i udanego pobytu!

branże: Pozostałe branże, Rolnictwo i leśnictwo, Produkcja mebli, Meble

Targi
Niemcy - Kolonia
2016-09-04 - 2016-09-06
Dodał: Anna Woińska
Poprzednie edycje