Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMIFB PL

MIFB 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Średni koszt stoiska
2800

Szacunkowy koszt 1m2 powierzchni wystawienniczej (kwota w EUR)
310

Całkowita powierzchnia wystawiennicza - m2
7700

Średnia liczba odwiedzających (z 3ch lat)
15000

Średnia liczba wystawców (z 3ch lat)
370

Data poprzedniego wydarzenia
2015-06-11 00:00:00

Zapraszamy do udziału w targach żywności i napojów w Malezji, w Kuala Lumpur - MIFB 2016 - Malaysia International Food & Beverage Trade Fair. To już 17. edycja tej corocznej imprezy.

 

Prezentowana oferta obejmuje bardzo szeroką gamę produktów: od gotowych i świeżych wyrobów spożywczych wszystkich rodzajów: kuchni, smaków i potraw, poprzez półprodukty, przyprawy, dodatki oraz różnego rodzaju sprzęt i urządzenia profesjonalne, w tym przykłady kompletnych linii technologicznych dla przemysłu spożywczego. Podobnie szeroko prezentowany jest sektor napojów (w tym także win i piw).

 

W roku bieżącym, oprócz żywności gotowej organizowane będą specjalne ekspozycje dotyczące maszyn i urządzeń dla przetwórstwa żywności i wyposażenia kuchni profesjonlanych, a także ekspozycja oferty ryb oraz owoców morza.

 

Targi odbywają się w formule czysto branżowej i nie są dostępne dla szerokiej publiczności. Pomimo tego ograniczenia, w 2015 r. organizatorzy odnotowali blisko 15 tysięcy gości z 48 krajów (głównie z obszaru Azji i Pacyfiku).

 

W czasie targów MIFB’2015 obecnych było blisko 350 wystawców (reprezentujących 36 krajów), w tym 11 pawilonów narodowych.

 

Spośród krajów UE, reprezentowane były firmy z: Belgii, Danii, Francji, Hiszpanii, Litwy, Niemiec, Polski, Wielkiej Brytanii oraz Włoch.

 

Strona targów: http://www.mifb.com.my/

branże: Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Ryby, Warzywa i owoce, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Przetwórstwo spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Napoje alkoholowe

Targi
Malezja - Kuala Lumpur
2016-07-27 - 2016-07-29
Dodał: Anna Woińska
Pliki do pobrania

MIFB2016brochure

Poprzednie edycje