Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuLuanda2 PL

Misja gospodarcza do Angoli


Rodzaj wydarzenia
Misja Gospodarcza

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Afrykańsko Polska Izba Handlowa - ”ProAfrica”

 

Po powrocie z Misji rozpoznawczej do Angoli i umocnieniu w przekonaniu, że państwo to jest odpowiednie do partnerstwa biznesowego, „ProAfrica” zdecydowała się zorganizować Misję Gospodarczą do tego kraju z ukierunkowaniem na spotkania B2B. Przy pomocy instytucji, które odwiedziła nasza przedstawicielka na misji rozpoznawczej, pod kątem firm chętnych do wyjazdu, zostaną wyznaczone angolańskie przedsiębiorstwa z pokrewnych branż.

 

Na Forum Gospodarczym polsko-angolańskim, zorganizowanym przez „ProAfrica” przy współpracy z dwiema angolańskimi instytucjami tj. AIA i APIEX, firmy uczestniczące w misji będą mogły odbyć spotkania B2B ze swoimi potencjalnymi partnerami biznesowymi. Podczas wyjazdu uczestnicy będą mieli okazję - poza uczestnictwem w Forum gospodarczym i spotkaniami B2B w stolicy - Luandzie, w którym będą również uczestniczyć przedstawiciele ministerstw Angoli, odwiedzić prowincję Huila, spotkać się z jej Gubernatorem oraz odbyć spotkania z tamtejszymi przedsiębiorcami.

 

Interesująca będzie również wizyta w Namibe, w którym to znajduje się największa polska inwestycja na kontynencie afrykańskim stworzona przez firmę Navimor z Trójmiasta, będąca przykładem dla polskich firm, że sukces gospodarczy w Angoli, jak również w całej Afryce jest możliwy.

 

Poniżej przedstawiamy Państwu doprecyzowany plan misji oraz cenę wyjazdu, która uwzględnia kompleksową organizację wyjazdu przez Izbę, pomijając ubezpieczenie i szczepienia, które uczestnik musi zorganizować we własnym zakresie.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail office@apih-proafrica.com oraz numerem telefonu 61 881 93 09.

 

Misja Gospodarcza do Angoli - 4-10 lipca 2016 r.

 

Informacje dotyczące wyjazdu

  • Wylot z Polski: Warszawa, poniedziałek 4.07.2016 r., g. 15.00
  • Przylot do Angoli: Luanda, wtorek 5.07.2016 r., g. 14.50
  • Wylot z Angoli: Luanda, sobota 09.07.2016 r., g. 18.15
  • Przylot do Polski: Warszawa, niedziela 10.07.2016 r., g. 12.10

 

Wstępny plan Misji:

Dzień

Godzina

Spotkanie

04.07.

Poniedziałek

15:00

22:45

Wylot z Warszawy

Oczekiwanie na lotnisku w Dubaju (11h 20min - hotel)

05.07.

Wtorek

14:50

Przylot do Luandy

16:00

Rejestracja w hotelu

18:00-21.00

Zwiedzanie Luandy i okolic

Wspólna kolacja

06.07.

Środa

07:00

Śniadanie

08:00

Wyjście z hotelu

09.00-12.00

Forum Polsko – Angolańskie, z udziałem Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Parlamentarzysty polskiego reprezentującego Zespół parlamentarny ds. Afryki, ale także przedstawicieli ministerstw branżowych Rządu Angoli, oraz Zrzeszenia Przedsiębiorców angolańskich. Współorganizatorem Forum jest APIEX – Agencja Promocji i inwestycji Zagranicznych w Angoli.

Wyjazd na misję reprezentantów ministerstw RP uzależniony jest od liczby uczestników misji.

12.30-13.30

Lunch

14.00-18.00

Spotkania B2B

19:00

Kolacja w hotelu

07.07.

Czwartek

05:30

Wyjście z hotelu

07:00

Lot do Lubango

11:00 – 12:00

Spotkanie z Gubernatorem prowincji Lubango;

Podpisanie porozumienia o współpracy regionalnej Wielkopolski i Prowincji Huila,

12:30 – 13:30

Lunch w hotelu

14:00 – 18:00

Wizyty w przedsiębiorstwach lokalnych, obejrzenie terenów inwestycyjnych, rolnych, przemysłowych

19:00

Kolacja w hotelu

08.07.

Piątek

07:00

Śniadanie w hotelu w Lubango

08:00 – 12:00

Spotkania B2B z lokalnymi przedsiębiorstwami

12:00 – 15:00

Podróż do Namibe

15:00 – 16:00

Lunch

16:00 – 18:00

Wizyta w Navimor

18:30

Wyjazd na lotnisko

19:45

Wylot do Luandy

21:30

Rejestracja w hotelu w Luandzie

 

09.07

Sobota

08:00

Śniadanie

10:00 - 13:00

Spotkania B2B (ciąg dalszy, podsumowujący Forum)

14:00 – 15:00

Lunch w hotelu

15:15

Wyjazd w hotelu

18:15

Lot do Warszawy

Oczekiwanie w Dubaju (3h)

10.07.

Niedziela

12:10

Przylot do Warszawy

Organizator zastrzega sobie prawo do ewentualnych zmian w programie misji, zwłaszcza przesunięcia dni poszczególnych spotkań.

 

We wszystkich punktach programu wspólnie z przedsiębiorcami, udział będą brali przedstawiciele Afrykańsko Polskiej Izby Handlowej - „ProAfrica”.

 

Koszt wyjazdu

 

Szacunkowy koszt udziału jednej osoby biorącej udział w Misji - (brutto) 19 500 PLN.

 

Cena może nieznacznie ulec zmianie w zależności od terminu rezerwacji lotów, hoteli, ale może też być nieco niższa z uwagi na ilość uczestników wpływających na koszty transportu lokalnego.

 

Kwota ta obejmuje: bilet samolotowy na trasie Warszawa – Luanda – Lubango – Luanda - Warszawa, zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym + śniadanie, 2 posiłki w ciągu dnia w zależności od harmonogramu dnia (koktajle podczas spotkań B2B, kolacje networkingowe) wiza*, transport grupy na spotkania we wszystkich miastach, wynajem sali konferencyjnej na spotkania B2B, materiały promocyjne Misji i jej uczestników przygotowane na tę konkretną misję, zorganizowanie czasu wolnego.

 

Kwota ta nie obejmuje: szczepień, ubezpieczenia*.

branże: Produkty tytoniowe, Muzyka, Film, Usługi finansowe, Fotografia, Rzemiosło artystyczne, Wzornictwo i projektowanie mody, Rolnictwo i leśnictwo, Tekstylia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Handel, Wydawnictwa, Przemysł obronny i zbrojeniowy, Pestycydy, Pozostałe branże, Farmacja i biotechnologia, Transport i logistyka, Odzież i obuwie, Pozostałe pojazdy samochodowe, Drzwi i okna, Produkcja pozostałych maszyn, Narzędzia mechaniczne, Autobusy, Pojazdy szynowe, Części i akcesoria samochodowe, Statki i łodzie, Instrumenty muzyczne, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Pozostały sprzęt transportowy, Meble, Wyposażenie wnętrz, Samochody osobowe, Oświetlenie, Pozostałe górnictwo i wydobywanie, Zboża, Broń i amunicja, Pozostałe wyroby chemiczne, Pozostałe tekstylia, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Aparatura pomiarowa i zegarki, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Mięso, Maszyny dla przemysłu odzieżowego, Maszyny dla przemysłu papierniczego, Ryby, Biotechnologia, Instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, Warzywa i owoce, Pozostały sprzęt elektryczny, Maszyny ogólnego przeznaczenia, Przemysł petrochemiczny, Wojskowe pojazdy bojowe, Komputery, Maszyny dla metalurgii, Elektronika użytkowa, Leśnictwo i pozyskiwanie drewna, Poligraficzne, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby skórzane, Wyroby z drewna (bez mebli), Górnictwo i przemysł wydobywczy, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Węgiel kamienny i brunatny, Kawa, herbata i przyprawy, Ropa naftowa i gaz ziemny, Dywany i dekoracje, Wyroby chemiczne w formach podstawowych, Produkcja i przetwórstwo metali, Farby i lakiery, Rudy metali, Produkcja metali nieżelaznych, Ochrona środowiska, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Przemysł jubilerski, Produkcja mebli, Papier, Turystyka, sport i rekreacja, AGD, Przetwórstwo spożywcze, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Doradztwo/consulting/edukacja, IT/ICT, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Produkcja środków transportu, Budownictwo i architektura, Napoje alkoholowe, Kosmetyki, Maszyny i urządzenia, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane, Przemysł drzewny i papierniczy, Przemysł farmaceutyczny, Produkcja metali żelaznych, Sektor kreatywny, Sprzęt sportowy, Gry i zabawki, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Pozostałe wyroby, Zdrowie i medycyna, Organizacja targów i wydarzeń, Architektura, Media i reklama, Budownictwo

Misja Gospodarcza
Angola - Luanda
2016-07-04 - 2016-07-10
Dodał: Anna Woińska