Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAspekty współpracy Szwajcarsko-Polskiej PL

Spotkanie dla przedsiębiorców "Aspekty współpracy Szwajcarsko-Polskiej"


Stowarzyszenie Polskich Profesjonalistów w Szwajcarii (www.sppswitzerland.com) we współpracy z Muzeum Polskim w Rapperswilu serdecznie zapraszają na spotkanie Aspekty współpracy Szwajcarsko-Polskiej, które odbędzie się w dn. 9 czerwca 2016 o godz. 18.30 w Muzeum Polskim w Rapperswilu (Schloss Rapperswil, 8640 Rapperswil, Szwajcaria).

 

Podczas spotkania Pani Monika Ruggli opowie o budowaniu Szwajcarsko-Polskiej Izby Gospodarczej na terenie Szwajcarii następnie Pan Pierre Heller omówi kwestie formalne związane z tzw. delegowaniem pracowników przez firmy z Polski do Szwajcarii. Ponadto zostanie zaprezentowana obecna sytuacja Polskiego Muzeum w Rapperswil.

 

Dr Monika Ruggli prowadzi kancelarię adwokacką GRP Gloor Ruggli Partner, gdzie doradza polskim firmom i osobom prywatnym oraz reprezentuje je przed szwajcarskimi urzędami i sądami. Pani Ruggli ma wieloletnie doświadczenie w zakładaniu działalności przez zagraniczne firmy na terytorium Szwajcarii. Zasiada w zarządzie Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej z siedzibą w Warszawie.

 

Pierre Heller, z wykształcenia psycholog, od 5 lat prowadzi działalność konsultingową, Firmę Heller Consulting. Wcześniej pracował dla Ricardo.ch, gdzie odpowiedzialny był m.in. za współpracę z polskim Allegro. Obecnie doradza przedsiębiorcom polskim inwestującym w Szwajcarii i szwajcarskim w Polsce, głównie w branży komputerowej, finansowej i winiarskiej. Miłośnik polskiego kina, kultury i stylu życia.

 

W drugiej części spotkania zapraszamy Państwa do networkingu.

 

Spotkanie odbędzie się w języku polskim i angielskim.

 

Koszt udziału w spotkaniu wynosi 15 CHF. Część tej kwoty zostanie przeznaczona na catering dostępny na spotkaniu, a pozostałe środki na cele statutowe Polskiego Muzeum.

 

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 7 czerwca 2016 r. na adres: SPPSwitzerland@gmail.com.