Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGreen Ventures1 PL

GREEN VENTURES 2016


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Witryna wydarzenia

Izba Przemysłowo-Handlowa w Poczdamie przy wsparciu władz Brandenburgii i Unii Europejskiej organizuje 19. edycję spotkań przedsiębiorców połączoną z giełdą kooperacyjną GREEN VENTURES w dniach 21-23 czerwca 2016 r. w Poczdamie.

 

Forum Partnerskie, jedna z największych imprez tego typu na terenie Niemiec,  jest organizowane dla firm z sektora ochrony środowiska i gospodarki energetycznej, w tym firm zajmujących się problematyką ochrony wody, powietrza i gleby, energii i budownictwa, recyklingu i materiałów i surowców odnawialnych.

 

Giełda kooperacyjna służy nawiązaniu pierwszego kontaktu i wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami pochodzącymi z różnych krajów, reprezentujących firmy, instytuty badawcze i naukowe oraz organizacje branżowe.

 

W poprzednich latach w spotkaniach „Green Ventures” od 1998 r. udział wzięło ponad 4700 firm ze 115 krajów ze wszystkich kontynentów.

 

Program imprezy jest rozłożony na 3 dni. W tym roku spodziewany jest udziału ok. 150-200 firm, z czego jedna czwarta to firmy i organizacje z Niemiec.  Krajem partnerskim tegorocznej edycji jest Turcja.

 

Zakres tematyczny Green Ventures 2016 obejmuje między innymi następujące zagadnienia:

  • Ochrona wód, powietrza, ziemi;
  • Energia i budownictwo;
  • Recykling i materiały odnawialne.

 

Program i karta zgłoszenia w załączeniu.

 

Więcej informacji: www.green-ventures.com