Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTaropak. logipak PL

TAROPAK, LOGIPAK 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Międzynarodowe Targi Technik Pakowania i Etykietowania - TAROPAK stanowią największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie profesjonalistów branży pakowania, etykietowania, magazynowania, logistyki.

 

Tegoroczny zakres targów obejmuje opakowania papierowe, szklane, metalowe, produkowane z tworzyw sztucznych, a także te wykorzystywane w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym. Dodatkowo podczas targów będzie można zobaczyć najnowsze maszyny pakujące oraz rozwiązania z zakresu etykietowania, poligrafii i zadruku opakowań.

 

W programie targów zaplanowano także konferencje i spotkania m.in. III Kongres Przemysłu Opakowań z wiodącym tematem „Opakowania w łańcuchu logistycznym”, III Forum Bezpieczeństwa w Magazynie, In4Log, Konferencja „Opakowanie, które się sprzedaje”.

 

Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu LOGIPAK  będą uzupełnieniem targów TAROPAK - stworzone specjalnie z myślą o branży logistycznej. Swoim zakresem obejmą transport wewnętrzny, logistykę, magazynowanie i wyposażenie magazynów, spedycję oraz konfekcjonowanie pakowania.

 

Połączenie targów TAROPAK i LOGIPAK daje możliwość zapoznania się w jednym miejscu i czasie z najnowszymi produktami z obszarów pakowania, etykietowania, magazynowania, logistyki oraz transportu. 

 

Szczegóły:

 

TAROPAK, LOGIPAK

kontakt: Agnieszka Nowosielska

tel.: +48 61 869 25 47

e-mail: agnieszka.nowosielska@mtp.pl

branże: Transport i logistyka, Farmacja i biotechnologia, Poligraficzne, Maszyny i urządzenia, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Pozostałe wyroby

Targi
Polska - Poznań
2016-09-26 - 2016-09-29
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Wydarzenia towarzyszące