Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportupolagra tech PL

POLAGRA-TECH 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

POLAGRA-TECH (25-29.09.2016) - Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych to wydarzenie to wyjątkowa okazja, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z najnowszą ofertą sektora technologii spożywczych.

 

To najlepsze miejsce na kompleksową prezentację komponentów i dodatków do żywności. Tutaj zwiedzający z całego świata – profesjonaliści: piekarze, cukiernicy - odnajdą nowe smaki i dodatki, dzięki którym ich produkty zasmakują konsumentom.

 

Smak i jakość to główne argumenty, jakie przyciągają klientów. O sukcesie produktów spożywczych, a zwłaszcza cukierniczych i piekarskich, decydują w równej mierze zapach, wygląd, forma, tekstura, faktura jedzenia, a nawet dźwięk jaki wydaje podczas konsumpcji.

 

Wszystkie powyższe odczucia mają wpływ na to, jak klient odbiera smak produktu. To właśnie na POLAGRA TECH pojawi się największa oferta produktów, urządzeń i maszyn.

 

Szczegóły: www.polagra-tech.pl

 

POLAGRA-TECH

kontakt: Kamila Adamczyk

tel.: +48 61 869 23 73

e-mail: kamila.adamczyk@mtp.pl

branże: Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Pozostałe produkty spożywcze, Przetwórstwo spożywcze, Maszyny i urządzenia, Pozostałe wyroby

Targi
Polska - Poznań
2016-09-25 - 2016-09-29
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Wydarzenia towarzyszące