Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPOLAGRA pol PL

POLAGRA FOOD 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

W dniach 24-29 września 2016 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja najbardziej kompleksowego w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenia dedykowanego branży spożywczo-gastronomicznej oraz hotelarskiej obejmującego następujące wydarzenia:

 

  • Targi  SMAKI REGIONÓW,
  • Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych - POLAGRA FOOD,
  • Międzynarodowe Targi Gastronomii - POLAGRA GASTRO,
  • Targi Wyposażenia Hoteli - INVEST-HOTEL,
  • Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych - POLAGRA-TECH,
  • Międzynarodowe Targi Technik Pakowania i Etykietowania - TAROPAK,
  • Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu - LOGIPAK
  • Targi Tworzyw Sztucznych i Gumy - EPLA.

 

Blok targów POLAGRA stanowi kluczowe wydarzenie dla producentów i dystrybutorów żywności, managerów restauracji, hoteli, kucharzy oraz specjalistów z branży opakowaniowej. Stanowi odpowiedź na wyzwania z jakimi w danym okresie musi zmierzyć się branża, dostarcza inspiracji w zakresie rozwoju produktów, prezentuje trendy. Bogatą ekspozycję co roku tworzy ponad 1000 wystawców. Towarzyszy jej interesujący program wydarzeń - konferencje i przestrzenie specjalne dla chętnych do poszerzania wiedzy i nawiązywania nowych obiecujących kontaktów.

 

Blok wydarzeń daje niepowtarzalną okazję do całościowego spojrzenia na branżę spożywczą – poprzez proces technologiczny, maszyny, produkcję i obróbkę żywności, przez pakowanie, aż po gastronomię. Jesteśmy przekonani, iż współistnienie tych segmentów w jednym miejscu i w jednym czasie będzie dla Państwa korzystne, a obecność na targach przyniesie wymierne korzyści dla Państwa przedsiębiorstwa.

 


POLAGRA-FOOD-ENG

 

 

POLAGRA FOOD (26-29.09.2016) – Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych to projekt z długoletnią tradycją, aktywnie podążający za zmianami w branży spożywczej i nieustannie otwierający się na jej potrzeby wynikające z sytuacji społeczno-gospodarczej.

 

To największe w tym rejonie Europy targi dedykowane wyrobom spożywczym. Zakres branżowy: mięso i przetwory mięsne, mleko i produkty mleczarskie, produkty połowów i przetwory rybne, produkty przemysłu piekarskiego, wyroby cukiernicze, owoce, warzywa, grzyby oraz przetwory, napoje, produkty przemysłu tłuszczowo-olejarskiego, żywność ekologiczna, kawa, herbata, wyroby przemysłu spirytusowego, drożdżowego i winiarskie.

 

Unikatowym dodatkiem targów POLAGRA FOOD jest program Hosted Buyer, który daje możliwość zaaranżowania indywidualnych spotkań z wybranymi wystawcami. Potrzebujesz więcej informacji o programie: hostedbuyer@mtp.pl.

 

Szczegóły: www.polagra-food.pl

 


 

polagra gastro

 

 

invest hotel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POLAGRA GASTRO i INVEST-HOTEL, czyli HORECA SPOTyka się w Poznaniu! pod tym hasłem odbywać się będą Międzynarodowe Targi Gastronomii oraz Targi Wyposażenia Hoteli.

 

Fuzja tych wydarzeń tworzy największą arenę prezentacji oferty producentów i dystrybutorów sprzętu oraz wyposażenia dedykowanego sektorowi HoReCa. Wydarzenia w sposób kompleksowy obsługują branżę, zarówno na etapie powstawania nowych obiektów hotelarsko-gastronomicznych jak i w procesie inwestycji w placówkach już istniejących. Mocną stroną targów są wydarzenia specjalne takie jak: Kulinarny Puchar Polski (najbardziej prestiżowy konkurs kulinarny w Polsce), strefa kawowa (miejsce, które kusi nie tylko aromatem kawy, ale również serwuje specjalistyczną wiedzę) czy szkolenia dla sektora hotelarskiego.

 

Targi POLAGRA GASTRO i INVEST-HOTEL dostarczają najlepszych rozwiązań dla wszystkich obszarów funkcjonowania hotelu czy restauracji, które wpływają na poziom satysfakcji klienta.

 

Szczegóły: www.polagragastro.pl / www.investhotel.pl

 


 

targi smaki

 

SMAKI REGIONÓW (24-27.09.2016) są świętem miłośników tradycyjnej, polskiej żywności przyrządzanej według dawnych receptur. Wydarzenie to, z sukcesem promuje naturalną, certyfikowaną żywność tradycyjną. Do współpracy zapraszane są wszystkie regiony Polski.

 

Wystawcy, czyli polskie województwa na swoich stoiskach prezentują ofertę producentów win, chlebów, ciasta, serów, wędlin i innych przetworów regionalnych. Ekspozycji towarzyszą liczne występy zespołów ludowych i folklorystycznych.

 

Szczegóły: www.smaki-regionow.pl

 


 

POLAGRA FOOD

POLAGRA GASTRO

INVEST-HOTEL

SMAKI REGIONÓW

kontakt: Katarzyna Brodnicka

tel.: +48 61 869 26 91

e-mail: katarzyna.brodnicka@mtp.pl

 


 

poltech

 


POLAGRA-TECH (25-29.09.2016) - Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych to wydarzenie to wyjątkowa okazja, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z najnowszą ofertą sektora technologii spożywczych.

 

To najlepsze miejsce na kompleksową prezentację komponentów i dodatków do żywności. Tutaj zwiedzający z całego świata – profesjonaliści: piekarze, cukiernicy - odnajdą nowe smaki i dodatki, dzięki którym ich produkty zasmakują konsumentom. Smak i jakość to główne argumenty, jakie przyciągają klientów. O sukcesie produktów spożywczych, a zwłaszcza cukierniczych i piekarskich, decydują w równej mierze zapach, wygląd, forma, tekstura, faktura jedzenia, a nawet dźwięk jaki wydaje podczas konsumpcji.

 

Wszystkie powyższe odczucia mają wpływ na to, jak klient odbiera smak produktu. To właśnie na POLAGRA TECH pojawi się największa oferta produktów, urządzeń i maszyn.

 

Szczegóły: www.polagra-tech.pl

 

POLAGRA-TECH

kontakt: Kamila Adamczyk

tel.: +48 61 869 23 73

e-mail: kamila.adamczyk@mtp.pl 

 

 


 
taropak
 

TAROPAK - Międzynarodowe Targi Technik Pakowania i Etykietowania stanowią największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie profesjonalistów branży pakowania, etykietowania, magazynowania i logistyki. Tegoroczny zakres targów obejmuje opakowania papierowe, szklane, metalowe, produkowane z tworzyw sztucznych, a także te wykorzystywane w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym.

 

Dodatkowo podczas targów będzie można zobaczyć najnowsze maszyny pakujące oraz rozwiązania z zakresu etykietowania, poligrafii i zadruku opakowań. W programie targów zaplanowano także konferencje i spotkania m.in. III Kongres Przemysłu Opakowań z wiodącym tematem „Opakowania w łańcuchu logistycznym”, III Forum Bezpieczeństwa w Magazynie, In4Log, Konferencja „Opakowanie, które się sprzedaje”.

 

Szczegóły: www.taropak.pl

 


 

logipak

 


LOGIPAKTargi Logistyki, Magazynowania i Transportu będą uzupełnieniem targów TAROPAK - stworzone specjalnie z myślą o branży logistycznej. Swoim zakresem obejmą transport wewnętrzny, logistykę, magazynowanie i wyposażenie magazynów, spedycję oraz konfekcjonowanie pakowania.

 

Połączenie targów TAROPAK i LOGIPAK daje możliwość zapoznania się w jednym miejscu i czasie z najnowszymi produktami z obszarów pakowania, etykietowania, magazynowania, logistyki oraz transportu.

 

Szczegóły: www.logipak.pl

 


 
 
epla

 

EPLA - Targi Tworzyw Sztucznych i Gumy skupiają przede wszystkim producentów i dystrybutorów maszyn, narzędzi i urządzeń do przetwórstwa gumy i tworzyw sztucznych, a także produktów, półfabrykaty oraz dodatki i komponenty z tych tworzyw.

 

Targi EPLA będą okazją do zapoznania się z najnowszymi technologiami w przetwórstwie gumy i tworzyw sztucznych, recyklingu odpadów gumowych jak i wykonanych z tworzyw sztucznych.

 

Szczegóły: www.epla.pl

 


 

TAROPAK

LOGIPAK

EPLA

kontakt: Agnieszka Nowosielska

tel.: +48 61 869 25 47

e-mail: agnieszka.nowosielska@mtp.pl
Poprzednie edycje