Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBIKE pol PL

KIELCE BIKE-EXPO 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Znane z pierwszych stron gazet marki sprzętu rowerowego, premiery i moc atrakcji dla zwiedzających. W Targach Kielce trwają przygotowania do kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Rowerowych KIELCE BIKE-EXPO.

 

Wystawę w roku 2015 odwiedziło blisko 9 000 osób, wśród nich 7 000 specjalistów, przedstawicieli sklepów i hurtowni.

 

KIELCE BIKE EXPO 2015 Impreza skupiła blisko 1000 marek wiodących firm z branży rowerowej z Austrii, Bułgarii, Czech, Finlandii, Francji, Holandii, Litwy Niemiec, Słowacji, Słowenii, Tajwanu, Wielkiej Brytanii i Polski. Narodowe wystąpienia prezentowali wystawcy z Włoch, Chin i Tajwanu. Liczba krajów oraz rynkowa pozycja przedstawianych na targach marek są najlepszym dowodem na to, że KIELCE BIKE EXPO to miejsce cenione przez profesjonalistów nie tylko z Polski czy Europy, ale także z całego świata.

 

Międzynarodowe Targi Rowerowe to profesjonalna impreza o coraz większym znaczeniu dla branży rowerowej. Współorganizatorem tego wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie Rowerowe. Jak co roku wystawie towarzyszył bogaty program wydarzeń. Wśród nich były nie tylko firmowe spotkania, szkolenia, konferencje, warsztaty i prezentacje ale także finał konkursu Gmina Przyjazna Rowerzystom, Zlot Rowerów Nietypowych, testownia rowerów elektrycznych oraz kolejny etap Lotto Poland Bike Marathon, który zgromadził ponad pół tysiąca zawodników. Ponadto w Targach Kielce można było poznać wszelkie szczegóły dotyczące wyjątkowego szlaku rowerowego Green Velo. Służyła temu m.in. dwudniowa konferencja czy mobilne kino 5D. Na stoisku ROT odbywały się pokazy mistrza Krystiana Herby.

 

KIELCE BIKE-EXPO to miejsce rynkowych nowości prezentowanych przez liderów branży, a te w 2015 roku zaskoczyły innowacyjnością i kreatywnością. Królowały także rowery elektryczne, ale i sprzęt poprawiający komfort oraz bezpieczeństwo jazdy.

 

Zapraszamy do Targów Kielce od 29 września do 1 października 2016 roku.

 

Menedżer projektu

Joanna Marcjan

+48 41 365 12 43

+48 606 608 941

marcjan.joanna@targikielce.pl

branże: Odzież i obuwie, Sprzęt sportowy, Turystyka, sport i rekreacja, Tekstylia

Targi
Polska - Kielce
2016-09-29 - 2016-10-01
Dodał: Małgorzata Kędzierska