Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportusage summit 2016a PL

Sage Summit 2016


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI rekomenduje

Sage Summit zaprasza do udziału w największej globalnej konferencji dla przedsiębiorców - Sage Summit 2016. W tym roku gości w Chicago w dniach 25-28 lipca 2016 r.

 

Sage Summit to największe światowe spotkanie przedsiębiorców z całego świata. W 2015 r. uczestniczyło w nim niemal 7,5 tys. biznesmenów z 82 krajów. 90 proc. z nich stwierdziło, że wiedza i doświadczenie, które pozyskali na Sage Summit 2015 pomoże im rozwinąć biznes w najbliższym roku. 74 proc. uczestników Sage Summit chce przyjechać na spotkanie ponownie.

 

W ubiegłym roku na konferencji wystąpili m.in. były sekretarz stanu USA Collin Powel, filozof Deepak Chopra, założyciel You Tube Chad Hurley, czy zdobywczyni Złotego Globu Jane Seymour. W gronie tegorocznych gości wystąpi m.in. sir Richard Branson, aktor Ashton Kutcher, założyciel firmy Kickstarter, Yancey Strickler oraz aktorka Gwyneth Paltrow. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym koncercie grupy The Killers.

 

W tym roku uczestników Sage Summit czekają:

  • 3 wyjątkowe dni wypełnione inspirującymi wydarzeniami
  • ponad 300 ciekawych wykładów
  • interaktywne sesje szkoleniowe
  • wymiana doświadczeń z ponad 25 tys. przedsiębiorców z całego świata
  • możliwość zaprezentowania swojej firmy w ramach spotkań face to face

 

W Sage Summit mogą wziąć udział wszyscy, którym zależy na zdobywaniu wiedzy i wymianie pomysłów, niezależnie od tego, czy korzystają już z naszych produktów. Jeśli zastanawiasz się, jakie korzyści z nawiązania współpracy z Sage odniosłaby Twoja firma, teraz masz okazję to sprawdzić.

 

Zarejestruj się już dzisiaj:

http://www.sage.com/sage-summit

branże: Pozostałe branże

Konferencja
USA - Chicago
2016-07-25 - 2016-07-28
Dodał: Anna Woińska