Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSeminarium Bioenergia 2016 PL

Polsko-Duńskie Seminarium na temat Bioenergii


Rodzaj wydarzenia
Seminarium

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Ambasada RP w Kopenhadze uprzejmie informuje, że w dniu 13 września 2016 roku organizuje Polsko-Duńskie Seminarium na temat Bioenergii. Głównym celem seminarium jest rozwój współpracy w dziedzinie biomasy i biogazu między Polską a Danią oraz wymiana doświadczeń i zainicjowanie wspólnych projektów na poziomie firm, instytutów i ośrodków naukowo-badawczych.

 

Organizatorami seminarium po stronie polskiej będą Ambasada RP i WPHI w Kopenhadze oraz Ministerstwo Energii, a po stronie duńskiej MSZ, Dział Handlowy Ambasady Królestwa Danii w Warszawie oraz INBIOM (Innovation Network for Biomass). W załączeniu znajdą Państwo program seminarium oraz formularz zgłoszeniowy.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Polsko-Duńskim Seminarium na temat Bioenergii.

 

Informacje praktyczne dotyczące kosztów pobytu:

  • koszty przelotu do/z Danii oraz noclegów ponoszą firmy,
  • przedsiębiorcy mają zapewniony nieodpłatny udział w seminarium.

 

W przypadku zainteresowania uprzejmie prosimy o potwierdzenie zainteresowania udziałem w Polsko-Duńskim Seminarium na temat Bioenergii mailem na adres WPHI  w Kopenhadze cph@trade.gov.pl wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym i danymi kontaktowymi osób uczestniczących.

branże: Biotechnologia, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne

Seminarium
Dania - Kopenhaga
2016-09-13
Dodał: Anna Suchenek