Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuINNO TECH pol PL

INNO-TECH EXPO 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Międzynarodowe Targi Innowacji i Nowych Technologii INNO-TECH EXPO to jedno z niewielu wydarzeń targowych poświęconych nowym technologiom. W Polsce coraz więcej mówi się o szukaniu rozwiązań na miarę XXI wieku, a wystawy takie jak INNO-TECH EXPO służą szukaniu inspiracji i prezentacji najnowszych pomysłów.

 

Od 27 do 28 października 2016 r. już po raz czwarty zajrzymy w świat innowacyjnych projektów i nowatorskich rozwiązań. Program targów to oprócz wystawy bogaty program konferencji i warsztatów.

 

Targi INNO-TECH EXPO po raz kolejny będą udowadniać, że innowacyjność ma wpływ na to jak będziemy funkcjonować za kilka lat. Trzecia edycja Międzynarodowych Targów Innowacji i Nowych Technologii INNO-TECH EXPO 2015 przyciągnęła do Targów Kielce ponad 1100 zwiedzających. Na 1200 metrach kwadratowych zaprezentowało się ponad 86 wystawców. Swoją ofertę przedstawiły również firmy z zagranicy.

 

Menedżer projektu

Piotr Odziemek

odziemek.piotr@targikielce.pl

+48 41 365 13 34

branże: IT/ICT, Biotechnologia, Handel, Pozostałe branże

Targi
Polska - Kielce
2016-10-27 - 2016-10-28
Dodał: Małgorzata Kędzierska