Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAstana Economic Forum PL

IX Astańskie Forum Ekonomiczne AFE 2016


Data zakończenia rejestracji
10-05-2016

Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

W dniach 25-26 maja br. w Kazachstanie odbędzie się IX Astańskie Forum Ekonomiczne (AFE). Podstawowym tematem tegorocznej edycji AFE jest: „Nowe realia gospodarcze: dywersyfikacja, innowacje i ekonomia wiedzy”. Co roku w Forum bierze udział ponad 5 000 przedstawicieli środowisk politycznych, gospodarczych oraz biznesowych z kilkudziesięciu krajów.

 

Informacje o IX edycji AFE`2016 dostępne są na stronie internetowej organizatorów: www.forum-astana.org (m.in. w j. angielskim).

 

W przypadku Państwa zainteresowania udziałem w AFE`2016 r. (w roli prelegenta lub słuchacza), zwracamy szczególną uwagę na konieczność pilnej online-rejestracji na stronie Forum (do dnia 10 maja br.), a także rezerwacji hotelu (z dużym wyprzedzeniem przed rozpoczęciem Forum). Zwracamy również uwagę, iż udział w obradach tegorocznego Forum jest odpłatny.

 

Dodatkowo uprzejmie informujemy, iż WPHI w Ałmaty corocznie organizuje stoisko informacyjne na AFE, w celu promocji polskiej gospodarki. Na stoisku rozpowszechniamy materiały reklamowe, m.in. dot. polskiej gospodarki, katalogi ofert inwestycyjnych poszczególnych regionów Polski, foldery reklamowe polskich firm etc. (Pałac Niepodległości, 2-ga kondygnacja, stoisko nr 15).

 

Pragniemy poinformować również, iż w ramach AFE do Astany planowany jest wyjazd misji gospodarczej polskich firm.

 

W przypadku zainteresowania udziałem w misji gospodarczej do Astany i/lub rozpowszechnieniem materiałów reklamowych na stoisku Wydziału, prosimy o zgłaszanie się do naszej Placówki w Ałmaty.

branże: Pozostałe branże

Konferencja
Kazachstan - Astana
2016-05-25 - 2016-05-26
Dodał: Małgorzata Kędzierska