Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTRANSEXPO pol PL

TRANSEXPO 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Na liście wystawców XIII Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego TRANSEXPO 2016 znajdują się liderzy rynku z kraju i zagranicy. Wśród firm, które w tym roku zaprezentują swoje nowości nie zabraknie czołowych producentów, między innymi: Volvo Polska, Solaris Bus & Coach, EvoBus Polska, Scania Polska, Sor Polska, Cms Auto, Mercus.

 

Podczas TRANSEXPO 2016 tradycyjnie będzie można zobaczyć między innymi: pojazdy lokalnego transportu zbiorowego, autobusy turystyczne, pojazdy specjalistyczne i gospodarcze, holowniki, auta wsparcia technicznego. Na stoiskach nie zabraknie części i wyposażenie autobusów, a także wyposażenie obiektów zaplecza technicznego. Wystawcy zaprezentują także wszystko co można wykorzystać w eksploatacji autobusów.

 

Dzięki dwuletniemu cyklowi wystawcy producenci przygotowują szereg spektakularnych premier i nowości. Już teraz niespodzianki obiecują przedstawiciele KIEL Polska i EvoBus. Zapraszamy do Targów Kielc e od 11 do 13 października 2016 roku !

 

Dyrektor projektu

Anna Prędota

+48 41 365 12 31 +48 606 447 412

predota.anna@targikielce.pl

branże: Autobusy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Pozostały sprzęt transportowy, Transport i logistyka

Targi
Polska - Kielce
2016-10-11 - 2016-10-13
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Poprzednie edycje