Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRTE pol PL

RTE 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Międzynarodowe Targi Opon i Gumy RTE, to wydarzenie skierowane do specjalistów z branży oponiarskiej. Jego szeroki zakres czyli między innymi: opony do pojazdów osobowych, autobusów i przyczep, ciężarówek, maszyn rolniczych i przemysłowych, a także felgi, obręcze i dętki czy materiały do naprawy opon, łatki i wyposażenie do bieżnikowania pozwala wystawcom trafić ze specjalnie dobraną ofertą do wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

 

Targi RTE organizowane razem z Międzynarodowymi Targami Części i Akcesoriów Samochodowych APAE to ciekawa propozycja dla szeroko rozumianego biznesu motoryzacyjnego. Podczas poprzednich edycji targów APAE i RTE swoją ofertę przedstawiło 100 wystawców z Polski, Chin, Tajwanu, Singapuru, Malezji oraz Litwy. Tegoroczna wystawa zapowiada się jeszcze bardziej interesująco, swój udział potwierdziło już 80% firm z poprzedniego roku, pojawiają się także całkiem nowi wystawcy. Kolejnym atutem wydarzenia jest także II Forum Oponiarskiego organizowane przez czasopismo „Świat Opon”, które podczas swojego zeszłorocznego debiutu w trakcie Targów RTE zgromadziło wielu zainteresowanych.

 

Na II Międzynarodowe Targi Opon i Gumy RTE zapraszamy do Targów Kielce od 11 do 13 października 2016 roku !

 

Menedżer projektu

Szymon Karbownik

+48 41 365 12 34 +48 797 339 451

karbownik.szymon@targikielce.pl

branże: Części i akcesoria samochodowe, Maszyny i urządzenia, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Wydawnictwa

Targi
Polska - Kielce
2016-10-11 - 2016-10-13
Dodał: Małgorzata Kędzierska