Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAPAE pol PL

APAE 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Targi idealne dla fachowców – II edycja Międzynarodowych Targów Części i Akcesoriów Samochodowych APAE w październiku w Targach Kielce. Pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Części i Akcesoriów Samochodowych APAE połączonych z Międzynarodowymi Targami Opon i Gumy RTE, która odbyła się we wrześniu 2015 roku upłynęła pod znakiem dużej różnorodności części samochodowych oraz ciekawych ofert z branży oponiarskiej.

 

Wystawę odwiedziło blisko 1000 zwiedzających związanych zawodowo z motoryzacją. Podczas targów APAE i RTE swoją ofertę przedstawiło 100 wystawców z Polski, Chin, Tajwanu, Singapuru, Malezji oraz Litwy.

 

Tegoroczna edycja zapowiada się jeszcze bardziej interesująco, swój udział potwierdziło już 80% firm z poprzedniego roku, pojawiają się także całkiem nowi wystawcy.

 

Dzięki wnikliwym badaniom rynku części zamiennych do aut, zespół Targów Kielce jeszcze lepiej dostosuje ofertę do zapotrzebowania polskich klientów z tej branży. Na II Międzynarodowe Targi Części i Akcesoriów Samochodowych APAE zapraszamy do Targów Kielce od 11 do 13 października 2016 roku !

 

Menedżer projektu

Szymon Karbownik

+48 41 365 12 34 +48 797 339 451

karbownik.szymon@targikielce.pl

branże: Części i akcesoria samochodowe, Maszyny i urządzenia, Oświetlenie, Wydawnictwa

Targi
Polska - Kielce
2016-10-11 - 2016-10-13
Dodał: Małgorzata Kędzierska