Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBulmedica PL

BULMEDICA / BULDENTAL 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Polskie stoisko informacyjne Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Sofii na Międzynarodowych Targach BULMEDICA 2016

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Sofii uprzejmie informuje, iż organizuje stoisko informacyjne w ramach targów BULMEDICA, które odbędą się w Sofii w dniach 17-19 maja 2016 r. w Inter Expo Center w Sofii. Na stoisku WPHI polskie firmy mogą bezpłatnie zaprezentować własne materiały reklamowe.

 

W tym roku będzie to 50. edycja specjalistycznych targów BULMEDICA. W trakcie targów będą prezentowane aparatura, urządzenia, technologie i produkty wykorzystywane w medycynie. Tradycyjnie impreza jest organizowana pod patronatem Ministerstwa Zdrowia RB oraz z wsparciem Bułgarskiego Związku Lekarskiego.

 

Targi BULMEDICA będą się odbywać razem z targami BULDENTAL skierowanymi dla branży dentystycznej. Więcej informacji na temat tych imprez można znaleźć na stronie www.bulmedica.bg.

 

Firmy zainteresowane rynkiem bułgarskim prosimy o przesłanie folderów, broszur, ulotek (najlepiej w języku bułgarskim lub angielskim, rosyjskim, niemieckim) na adres:

 

EMBASSY OF THE REPUBLIC OF POLAND

TRADE AND INVESTMENT PROMOTION SECTION

(z dopiskiem: Bulmedica)

1680 Sofia, 6, Bitola Str.

Bułgaria

 

Przesłane materiały będziemy bezpłatnie prezentować i dystrybuować wśród handlowców i publiczności odwiedzającej targi.

 

Zachęcamy również do osobistego udziału przedstawicieli polskich firm w targach. Zainteresowanym WPHI udzieli niezbędnej pomocy i bezpłatnie udostępni, po wcześniejszym uzgodnieniu, miejsce na stoisku WPHI do udzielania informacji, dystrybucji folderów i prowadzenia rozmów handlowych. Zamiar pobytu na stoisku prosimy zgłosić najlepiej do 16.05. 2016 r.

 

W sprawach udziału ww. imprezie prosimy o kontakt:

tel. +359 2 869 11 25, +359 2 869 11 50,

e-mail: sofia@trade.gov.pl.

 

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony https://bulgaria.trade.gov.pl/bg zamieszczane są tam między innymi informacje o rynku i gospodarce Bułgarii, informacje na temat targów organizowanych w Bułgarii, a także zapytania firm bułgarskich poszukujących kontrahentów w Polsce.

branże: Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Zdrowie i medycyna

Targi
Bułgaria - Sofia
2016-05-17 - 2016-05-19
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Poprzednie edycje