Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMSPO pol PL

MSPO 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Setki wystawców oraz tysiące zwiedzających z kraju i zagranicy. Najnowocześniejszy sprzęt wojskowy i rozwiązania militarne zakładów zbrojeniowych z całego świata.

 

Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w 2016 roku odbędzie się od 6 do 9 września.

 

XXIV edycja MSPO nadchodzi w wielkim stylu - jak przystało na największą imprezę branży obronnej w Europie Środkowej i trzecią co do wielkości na świecie, po Paryżu i Londynie.

 

Wiadomo już, że w tym roku padną wszystkie targowe rekordy. Zeszłoroczna edycja MSPO 2015 to 583 wystawców z 30 krajów. Powierzchnia Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego oraz towarzyszących mu XXII Międzynarodowych Targów Logistycznych LOGISTYKA 2015 przekroczyła 27 tys. mkw.

 

Targi odwiedziło prawie 20 tys. gości. Ten rok zapowiada się równie profesjonalnie. Na światową prezentację przemysłu obronnego w kieleckim ośrodku wystawienniczo – kongresowym patrzy cały świat. Plany inwestycyjne polskiego wojska przyciągają na MSPO największe koncerny zbrojeniowe, m.in. takich potentatów uzbrojenia, jak: BAE Systems, Boeing, MBDA, Raytheon, Thales czy Saab.

 

Dyrektor projektu

Agnieszka Białek

+48 41 365 12 49 +48 41 365 14 25

bialek.agnieszka@targikielce.pl

branże: Przemysł obronny i zbrojeniowy, Transport i logistyka, Pozostałe pojazdy samochodowe, Pozostały sprzęt transportowy, Broń i amunicja, Wojskowe pojazdy bojowe, Pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, Odzież i obuwie

Targi
Polska - Kielce
2016-09-06 - 2016-09-09
Dodał: Małgorzata Kędzierska