Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuENERGY FORUM 2016en PL

Energy Forum 2016


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Wilnie, we współpracy z Kancelarią Prawną VARUL oraz Estońską Izbą Handlową już po raz piąty zapraszają do udziału w Forum Energii Tradycyjnej i Odnawialnej, które odbędzie się w dniu 10 maja 2016 r. w Hotelu Kempinski w Wilnie.

 

W organizacji tegorocznej edycji Forum biorą wspólnie udział także Ambasada Estonii, Ambasada Łotwy, Ambasada Rzeczypospolitej Polski i Ambasada Szwecji, Polsko Litewska Izba Handlowa, Konfederacja Przemysłowców Litwy, Enefit, Amber Grid, Nordica, Kempinski Hotel Cathedral Sqare. Partnerami medialnymi przedsięwzięcia są Gravitas Partners, DELFI by the Lithuania Tribune oraz CEE Legal Matters.

 

Na jubileuszowym, piątym Forum Energii Tradycyjnej i Odnawialnej będą omówione strategiczne perspektywy sektora energetycznego w regionie Bałtyckim, oraz będzie dokonana analiza zmian, które zachodzą w sektorach:

  • Energii elektrycznej
  • Gazu
  • Energii odnawialnej

 

Liderzy sektora energetycznego wraz z politykami omówią strategię energetyczną w krajach Bałtyckich oraz wyzwania tego sektora, z którymi nieuchronnie trzeba będzie się zetknąć i stawić czoła w celu zapewnienia sprawnego i efektywnego funkcjonowania wspólnego rynku energetycznego. Szczególna uwaga poświęcona omówieniu połączenia energetycznego z Polską i Szwecją oraz otrzymane rezultaty tego projektu.

 

Data: 10 maja 2016

Lokalizacja: Kempinski Hotel Cathedral Square, Universiteto g. 14, Wilno

Język: Forum odbędzie się w języku angielskim

Program: www.energyforum.lt/program

Rejestracja: www.energyforum.lt/registration

 

Zapraszamy do udziału!