Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMEDITOUR 2016 PL

MEDITOUR 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Targi turystyki medycznej MEDITOUR 2016 to targi eksponujące możliwości współpracy turystycznej w regionie Morza Śródziemnego, w celu utrzymania stabilności sektora turystycznego w regionie.

 

Siódma edycja targów MEDITOUR zostanie zorganizowana w Mersin (Turcja) w dniach 28-30 września 2016 r.

 

 

VII edycja MEDITOUR w 2016 r. zgromadzi firmy z branży turystyki i rekreacji, w tym sieci hoteli, linie lotnicze, organizatorów transportu morskiego oraz władze miasta Mersin, ministrów, organizacje międzynarodowych, gminy, a także przedstawicieli środowiska naukowego: historyków, archeologów i reprezentantów wspólnot wyznaniowych.

 

Targi MEDITOUR organizowane były od 2003 r. w następujących miastach:

  • Tanger - Maroko (2003),
  • Antalya - Turcja (2006),
  • Yasmine Hammamet - Tunezja (2008),
  • Malaga - Hiszpania (2010),
  • Marsylia - Francja (2012),
  • Barcelona - Hiszpania (2014).

 

Impreza gromadzi ponad 5000 firm - liderów branży turystycznej z regionu Morza Śródziemnego, jak również władze rządowe i samorządowe.

 

Miasto Mersin jest logistycznym centrum wschodniej części Morza Śródziemnego. Mersin korzysta z naturalnych zalet swojego położenia geograficznego dla handlu morskiego.

 

Mersin Port jest głównym portem kontenerowym w bramie wschodniej części Morza Śródziemnego w Turcji i jest bramą do całej wschodniej części Morza Śródziemnego - Anatolii, Bliskiego Wschodu, Iranu i Azji Środkowej. Port w Mersinie leży w pobliżu Strefy Wolnego Handlu, linii kolejowej, floty firm transportu drogowego i rozbudowanej infrastruktury firm transportowych i logistycznych.

 

Szczegółowe informacje i rejestracja na stronie: www.meditour2016mersin.com

branże: Farmacja i biotechnologia, Turystyka, sport i rekreacja, Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, Zdrowie i medycyna, Przemysł farmaceutyczny, Transport i logistyka

Targi
Turcja - Mersin
2016-09-28 - 2016-09-30
Dodał: Anna Woińska