Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuVINODelikatesy 2016 PL

Vino & Delikatesy 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Całkowita powierzchnia wystawiennicza - m2
5500

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pradze serdecznie zaprasza do udziału w 19. Międzynarodowych Targach Gastronomicznych Vino & Delikatesy w Pradze.

 

Targi Vino & Delikatesy są idealnym miejscem do nawiązania nowych relacji biznesowych, wzmocnienia wizerunku marki, utrwalenia pozycji konkurencyjnej firmy i jej relacji z klientami, a także do skutecznej prezentacji nowinek zarówno poprzez sam udział w targach, jak też dzięki pośrednictwu medialnych partnerów targów. W tegorocznej edycji nastąpi dalsze zwiększenie udziału producentów żywności (z 70% do 80%) i proporcjonalne zmniejszeniem udziału producentów wina.

 

Nowością tegorocznej edycji targów jest organizacja wyspecjalizowanych spotkań B2B w różnych obszarach przemysłu spożywczego (26 IV - żywność, 27 IV - napoje, 28 IV - technologie gastronomiczne). W jednej z hal centrum wystawienniczego odbywać się będą zamknięte prezentacje przeznaczone jedynie dla zaproszonych profesjonalistów z branży. Wstęp do strefy B2B będzie możliwy jedynie za okazaniem specjalnego biletu wstępu, który nie jest dostępny w sprzedaży. W przypadku zainteresowania udziałem prosimy o kontakt z dyrekcją targów: expoprague@vegoprag.cz lub salabova@vegoprag.cz.

 

Pierwszy dzień targów będzie w szczególny sposób poświęcony napojom i delikatesom pochodzącym z państw Grupy Wyszehradzkiej. Wydarzenie to promowane jest w mediach dzięki wsparciu Funduszu Wyszehradzkiego.

 

Polskie stoisko informacyjno-promocyjne na targach zostanie po raz trzeci zorganizowane przez WPHI Ambasady RP w Pradze.

 

Czas i miejsce:

  • 26-28 kwietnia 2016 r. (wtorek-czwartek), godz. 10.00-19.00
  • Centrum Wystawiennicze Praga-Holesovice (ul. Vystaviste 67)

 

Statystyki poprzedniej edycji:

  • Liczba wystawców: 202 z 17 państw (wystawcy z zagranicy stanowili 21% ogółu)
  • Powierzchnia wystawiennicza: 5 500 m2
  • Liczba odwiedzających: 13,4 tys. (38% stanowili profesjonaliści z obszaru gastronomii lub handlu)
  • Partnerzy medialni: 56

 

Szczegółowe informacje nt. targów dostępne są na stronie: http://vinodelikatesy.cz/ [strona dostępna jest również w języku angielskim].

branże: Zboża, Mięso, Ryby, Warzywa i owoce, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby z warzyw i owoców, Słodycze, Wyroby z mięsa i ryb, Napoje alkoholowe, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Organizacja targów i wydarzeń, Przetwórstwo spożywcze

Targi
Czechy - Praga
2016-04-26 - 2016-04-28
Dodał: Anna Woińska
Poprzednie edycje