Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuEIF 2016 PL

ENERGY IS FUTURE 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Informacje o dofinansowaniu
WPHI w Ankarze organizuje stoisko dla polskich firm. WPHI w Ankarze nie pokrywa kosztów przelotu i zakwaterowania.

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Energy Is Future - to IX edycja Międzynarodowych Targów i Kongresu Energetycznego. Impreza jest z dużym powodzeniem realizowana od 2008 roku.

 

Targi i Kongres odbędą się w jednym z największych centrów wystawienniczych w Turcji - ATO Congresium ANKARA w dniach 3-4 listopada 2016 r.

 

Co roku powiększa się liczba wystawców i uczestników wydarzenia dzięki wsparciu Ministerstwa Energetyki i Zasobów Naturalnych Republiki Turcji oraz Global Energy Association.

 

EIF to platforma do dyskusji na temat szerokiego zakresu zagadnień związanych z produkcją energii na świecie i w Turcji. Omawiane są zarówno konwencjonalne źródła wytwarzania energii, jak i najnowsze osiągnięcia technologiczne w zakresie energii odnawialnej. Program Kongresu Energetycznego będzie obejmować spotkania dwustronne, kursy, seminaria, preelekcje. W kongresie wezmą udział przedstawiciele władz w Turcji i wysokiej rangi urzędnicy państwowi z instytucji publicznych odpowiedzialnych za zamówienia publiczne w zakresie energetyki. Wystawcami są duże i małe firmy energetyczne z Turcji i krajów regionu. W 2015 r. udział w targach wzięło 135 firm tureckich i zagranicznych. Liczba zwiedzających wyniosła blisko 7000.

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Ankarze organizuje stoisko na EIF celem promocji polskich firm z branży energetycznej. Wszystkie polskie firmy zainteresowane udziałem w targach prosimy o zgłaszanie się na adres: ankara@trade.gov.pl lub kontakt telefoniczny z WPHI w Ankarze - www.ankara.trade.gov.pl.

branże: Energia i surowce odnawialne

Targi
Turcja - Ankara
2016-11-03 - 2016-11-04
Dodał: Anna Woińska