Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSMM 2016 PL

SMM Hamburg 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
WPHI uczestniczy

Międzynarodowe Targi Budowy i Wyposażenia Statków, Maszyn i Technologii Morskich w Hamburgu SMM należą do największych na świecie, a ich tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 6-9 września.

 

Targi odbywają się w cyklu dwuletnim, prezentują najnowsze trendy w branży i koncentrują się na najnowszych, innowacyjnych rozwiązaniach. Szeroka gama produktów (m.in. technika stoczniowa i morska, budowa i wyposażenie statków, systemy przeładunku, usługi morskie) przyciąga do Hamburga 50.000 zwiedzających, w tym połowa z zagranicy. W bieżącym roku wystawa zostanie powiększona o nową halę, tematycznie związaną z LNG.

 

Organizatorzy oczekują ponad 2.000 wystawców z 67 krajów. Targi proponują również bogaty program konferencyjny, na którym głównymi tematami będą digitalizacja, ochrona klimatu, innowacyjne technologie, bezpieczeństwo dróg morskich i portów oraz automatyzacja i monitoring.

 

W poprzedniej edycji targów SMM wzięło udział prawie 40 wystawców z Polski.

 

Więcej informacji o targach SMM w Hamburgu: http://www.smm-hamburg.com/en/

branże: Transport i logistyka, Pozostały sprzęt transportowy, Maszyny i urządzenia, Produkcja środków transportu, Statki i łodzie, Ochrona środowiska

Targi
Niemcy - Hamburg
2016-09-06 - 2016-09-09
Dodał: Małgorzata Kędzierska