Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSave the Planet 2016 PL

Stoisko informacyjne WPHI Sofia na Międzynarodowej wystawie ekologicznej 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
Polskie stoisko narodowe

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Sofii uprzejmie informuje, iż organizuje polskie stoisko informacyjne w ramach połączonych przedsięwzięć: Międzynarodowej Wystawy - Efektywność Energetyczna i Odnawialne Źródła Energii oraz "Save the Planet" - Zarządzanie Odpadami i Recykling i Środowisko, które odbędą się w dniach 5-7 kwietnia 2016 r. w Inter Expo Center w Sofii.

 

Na stoisku WPHI mogą być bezpłatnie prezentowane i dystrybuowane materiały reklamowe polskich firm.

 

Zachęcamy również do osobistego udziału przedstawiciela Państwa firmy w targach. Zainteresowanym przedstawicielom polskich firm WPHI udzieli niezbędnej pomocy i bezpłatnie udostępni, po wcześniejszym uzgodnieniu, miejsce na stoisku WPHI do udzielania informacji, dystrybucji folderów i prowadzenia rozmów handlowych. W celu odpowiedniego przygotowania pobytu, zamiar udziału na stoisku prosimy zgłosić jak najwcześniej, najpóźniej do 1.04.2016 r.

 

Ww. imprezy wraz z towarzyszącą im konferencją tworzą czołowe w Europie Południowo-Wschodniej forum dotyczące ekologicznych technologii. W ramach ww. imprez zaprezentowane zostaną najnowsze urządzenia, technologie i usługi z sektora energetycznego i odnawialnych źródeł energii. Przedstawione zostaną również najnowsze informacje dotyczące systemów zarządzania środowiskiem, gospodarką wodną i odpadami, związane z tym technologie, a także recykling. Imprezy umożliwią spotkania firm z branży odnawialnych źródeł energii oraz zarządzania odpadami i recyklingu z inwestorami, producentami z różnych sektorów przemysłu, przedstawicielami państwowej i samorządowej administracji. Będzie to największa w Bułgarii platforma spotkań biznesowych, gdzie omówione zostaną możliwości wspólnej działalności i realizacji projektów biznesowych z zakresu ekologicznych technologii.

 

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej http://www.viaexpo.com/en/events.

 

Firmy zainteresowane rynkiem bułgarskim prosimy o przesłanie folderów, broszur, ulotek (najlepiej w języku bułgarskim lub angielskim, rosyjskim) na poniższy adres, przesłane materiały będziemy bezpłatnie prezentować i dystrybuować wśród handlowców i publiczności odwiedzającej targi.

EMBASSY OF THE REPUBLIC OF POLAND

TRADE AND INVESTMENT PROMOTION SECTION (z dopiskiem: VIAEXPO)

1680 Sofia

6, Bitola Str.

Bułgaria

 

W sprawach udziału ww. imprezie prosimy kontaktować się na tel. +359 2 869 11 25, +359 2 869 11 50 lub e-mail: sofia@trade.gov.pl

 

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony https://bulgaria.trade.gov.pl, zamieszczane są tam między innymi informacje o rynku i gospodarce Bułgarii, informacje na temat targów organizowanych w Bułgarii, a także zapytania firm bułgarskich poszukujących kontrahentów w Polsce.
Poprzednie edycje