Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportucanadian water summit PL

Canadian Water Summit 2016


Rodzaj wydarzenia
Konferencja

Witryna wydarzenia

„Canadian Water Summit” to organizowana od 2009 r. konferencja szeroko rozumianego sektora gospodarki wodnej, której celem jest dyskusja i dzielenie się wiedzą na temat aktualnych wyzwań związanych z zarządzaniem zasobami wodnymi w Kanadzie oraz prezentacja innowacyjnych technologii wodnych.

 

Misją organizatorów konferencji jest stworzenie stałej płaszczyzny do dialogu na w/w tematy pomiędzy przedstawicielami władz kanadyjskich, biznesu, środowisk naukowych oraz organizacji pozarządowych. Wstępny program konferencji do pobrania poniżej.

 

W tegorocznej edycji konferencji, która odbędzie się w Toronto, zakładany jest udział ponad 250 uczestników z Kanady i innych krajów.

 

Organizatorem wydarzenia jest agencja reklamowa „Actual Media”, wydawca czasopism „Water Canada” (dwumiesięcznik poświęcony kwestiom gospodarki wodnej Kanady) oraz „ReNew Canada” (dwumiesięcznik poświęcony kwestiom rozwoju infrastruktury Kanady).

 

Dodatkowe informacje o „Canadian Water Summit 2016” dostępne są na stronie internetowej konferencji.

 

Źródło: Canadian Water Summit

branże: Ochrona środowiska

Konferencja
Kanada - Toronto
2016-06-23
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Pliki do pobrania

Wstępny program