Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuInternational Dairy Expo and Summit2016 PL

International Dairy Expo & Summit 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Polski akcent
Polskie stoisko narodowe

Data poprzedniego wydarzenia
2015-04-22 00:00:00

Targi International Dairy Expo w Harbinie - droga na rynek produktów mlecznych Chin Północnych

 

WPHI w Pekinie serdecznie zaprasza polskie firmy do zgłaszania swojego udziału w planowanym przez WPHI stoisku targowym na targach „International Dairy Expo”, które odbędą się w dniach 22-24 kwietnia 2016 r. w Harbinie w prowincji Heilongjiang.

 

W tym roku będzie to już 16-ta edycja tych targów, które organizowane są w różnych miastach w Chinach. Kolejny rok z rzędu edycja targów odbędzie się w prowincji Heilongjiang. Ze względu na położenie miasta Harbin, udział w nich będzie naszym zdaniem idealnym sposobem do znalezienia kontrahentów w Chinach Północnych. Zachęcamy szczególnie firmy działające obecnie na rynku chińskim do zwiększania zasięgu terytorialnego swojej działalności oraz rozbudowywania sieci dystrybucyjnej na terenie Chin. 

 

Ponadto, w tegorocznej edycji targów, szczególny nacisk położony został na produkty oraz półpprodukty sektora mleczarskiego. W tym roku organizator planuje zaproszenie miejscowych firm handlowych oraz sieci detalicznych do odwiedzenia targów.

 

WPHI w Pekinie planuje nieodpłatne użyczenie powierzchni targowej polskim firmom, które zdecydują się na przyjazd i udział w polskim stoisku narodowym.

 

W zeszłorocznej edycji targów wzięło udział 327 wystawców, wśród których obecne były firmy z Francji, Niemiec, Holandii, Hong Kongu, Nowej Zelandii, Tajwanu, Stanów Zjednoczonych itp.

 

Strona organizatora targów w j. angielskim: http://en.dairyexpo.com/

branże: Wyroby mleczarskie, Przetwórstwo spożywcze

Targi
Chiny - Harbin, prowincja Heilongjiang
2016-04-22 - 2016-04-24
Dodał: Anna Woińska
Pliki do pobrania

dairyexpochina16