Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSACROEXPO PL

SACROEXPO 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

XVII Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO odbędzie się od 20 do 22 czerwca 2016 roku.

 

Od lat ta wystawa przyciąga do kieleckich targowych hal blisko 5000 zwiedzających, dając możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami sztuki sakralnej i dewocjonaliów, wyposażenia kościołów, nowymi technikami w budownictwie sakralnym oraz w dziedzinie konserwatorskiej. Bogactwo wystawianych tutaj eksponatów nawiązujące również do tradycji, sięga do nowoczesnej sztuki sakralnej.

 

W ubiegłym roku swoją ofertę prezentowało 250 wystawców z 12 krajów z całego świata. SACROEXPO to miejsce wymiany doświadczeń w kształtowaniu wnętrz sakralnych, ze szczególnym uwzględnieniem zaspokojenia potrzeb ludzkich, odwiedzane przez księży, architektów, historyków sztuki, producentów wyposażenia świątyń, rady parafialnych, gospodarzy obiektów sakralnych oraz handlowców.

 

Zapraszamy na najbliższe targi od 20 do 22 czerwca 2016 roku!

 

Menedżer projektu

Robert Frąk

+48 606 447 618

frak.robert@targikielce.pl

branże: Budownictwo i architektura, Muzyka, Wydawnictwa, Wyposażenie wnętrz, Oświetlenie, Odzież i obuwie, Elektronika użytkowa, Poligraficzne

Targi
Polska - Kielce
2016-06-20 - 2016-06-22
Dodał: Małgorzata Kędzierska