Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuFUTURE PL

FUTURE PRIVATE LABELS 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Wszystko o zarządzaniu marką własną Konferencja i Targi Producentów Marek Własnych PLME Future Private Labels w Targach Kielce to pierwsze w Polsce i w Europie Środkowo - Wschodniej wydarzenie w 100 procentach poświęcone zarządzaniem markami własnymi.

 

Zmieniona formuła wydarzenia od 2 lat organizowanego w Kielcach ukierunkowuje je na przyszłość tego sektora. Istotnym atutem będzie konferencja Future Private Label, przekazująca wiedzę praktyczną. Podczas targów przedstawione zostaną nowe trendy, kierunki rozwoju i doświadczenia zdobyte przez sieci handlowe.

 

Głos zabiorą prelegenci - praktycy branży z Polski i Europy: dyrektorzy handlowi, szefowie działów zakupów, dyrektorzy ds. marki własnej. Warto odwiedzić Kielce 15-16 czerwca, by dowiedzieć się, jak skutecznie rozwijać sektor private label. Ważną częścią strategii marki własnej jest opakowanie produktu, komunikacja wizualna.

 

W 2016 roku Konferencji i Targom Producentów Marek Własnych towarzyszyć będzie konkurs na najlepsze opakowanie produktu private label.

 

Menedżer projektu

Robert Frąk

+48 606 447 618

frak.robert@targikielce.pl

branże: Warzywa i owoce, Słodycze, Kawa, herbata i przyprawy, Wyroby z mięsa i ryb, Wyroby zbożowe, piekarske i mączne, Napoje alkoholowe, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane

Targi
Polska - Kielce
2016-06-15 - 2016-06-16
Dodał: Małgorzata Kędzierska