Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTOP Kor PL

HAIRWORLD 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Międzynarodowe targi wizażu, fryzur i pielęgnacji ciała HAIRWORLD 2016:

  • Termin: 27-29 marca 2016 r.
  • Miejsce: Seul
  • Organizator: KINTEX

 

Międzynarodowe targi HAIRWORLD połączone z Pucharem Świata Kreatorów fryzur to jedno z największych wydarzeń branżowych w Azji. To już piętnasta edycja, która skupia nie tylko kreatorów, wizażystów i fryzjerów, ale przede wszystkim producentów kosmetyków i wyposażenia salonów wizażu z całego Świata.

 

KINTEX - organizator targów jak zwykle w przepięknej scenerii daje możliwość prezentowania najnowszych osiągnięć branży największym i wiodącym światowym producentom kosmetyków  i sprzętu do pielęgnacji ciała. Finałem jest oczywiście Puchar Świata, który od lat cieszy się ogromną popularnością.

 

Przepiękne fryzury i makijaże na równie okazałych modelkach i modelach, znakomite oświetlenie i dobra muzyka zapewniają nieprzeciętne doznania estetyczne. Aspekt biznesowy jest równie nie do pogardzenia. Kolejne edycje wystawy biją rekordy zawieranych kontraktów.

 

Wszechobecna w Korei i w Azji moda na zdrowe produkty ekologiczne, które w tym roku będą szczególnie eksponowane na pewno znacząco wzmocni atrakcyjność imprezy. 

branże: Kosmetyki, Przemysł chemiczny i kosmetyczny

Targi
Korea Południowa - Seul
2016-03-27 - 2016-03-29
Dodał: Anna Woińska