Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuEDURA PL

EDURA 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Witryna wydarzenia

Odbywająca się co 2 lata w Targach Kielce Międzynarodowa Wystawa Ratownictwo, Zabezpieczenia i Technika Przeciwpożarowa EDURA to prawdziwe święto strażaków i służb ratowniczych. Jedyna tego typu impreza w Polsce, na której warto być, by na bieżąco śledzić nowości branży ratowniczej i przeciwpożarowej.

 

Poprzednia edycja zgromadziła 6 tysięcy zwiedzających, oraz 170 wystawców z kilkunastu krajów świata między innymi z Niemiec, Włoch, Szwecji, Irlandii, USA, Hiszpanii, Turcji, Belgii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Chin.

 

Specjalistyczna wystawa prezentuje najnowsze urządzenia, sprzęt i technologie dla służby ratowniczych i ochrony przeciwpożarowej obiektów oraz likwidacji skutków klęsk żywiołowych. Oprócz wystawy sprzętu EDURZE towarzyszą merytoryczne konferencje i widowiskowe pokazy dynamiczne.

 

Zapraszamy od 9 do 11 czerwca 2016 r.

 

Dyrektor projektu Agnieszka Białek

+48 41 365 12 49

bialek.agnieszka@targikielce.pl

branże: Pozostałe pojazdy samochodowe, Pozostały sprzęt transportowy, Transport i logistyka, Odzież i obuwie, Pozostałe branże

Targi
Polska - Kielce
2016-06-09 - 2016-06-11
Dodał: Małgorzata Kędzierska