Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGrain SAs NAMPO Harvest Day 2016 PL

NAMPO Harvest Day 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Polski akcent
WPHI uczestniczy

W dniach 17-20 maja 2016 r. odbędą się największe targi sektora rolniczego w RPA Grain SA's NAMPO Harvest Day.

 

WPHI wraz z firmą Wood-Mizer proponują polskim firmom skorzystanie z możliwości bliższego zapoznania się z możliwościami rozwoju współpracy z firmami południowoafrykańskimi. Jednakże, jeżeli nie mają Państwo zamiaru przylecieć na targi i skorzystać ze stoiska WPHI, zachęcamy do przesłania do WPHI materiałów reklamujących Państwa produkty, tylko w języku angielskim. Państwa katalogi, filmy promocyjne na nośnikach elektronicznych, prezentacje będą wykorzystane na naszym stoisku do promowania Państwa oferty.

 

Prosimy o przesłanie materiałów promocyjnych jedynie przesyłką kurierską - Pocztex EMS, DHL, Fed-Ex, etc., poczta jest zupełnie niewiarygodna, na adres:

 

Mr Andrzej Krężel

WPHI Embassy of Poland

56, 6th Street, Houghton

2198 Johannesburg

RPA

 

Więcej informacji o NAMPO Harvest Day 2016 na stronie: http://www.grainsa.co.za/pages/nampo/nampo-home oraz w załączeniu: PPE_PL_NAMPO Harvest Day.pdf

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Pestycydy, Produkcja pozostałych maszyn, Narzędzia mechaniczne, Leśnictwo i pozyskiwanie drewna, Maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, Maszyny i urządzenia

Targi
Republika Południowej Afryki - Bothaville
2016-05-17 - 2016-05-20
Dodał: Anna Woińska
Pliki do pobrania

NAMPO Harvest Day