Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKIBS 2 PL

KIBS 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

KIBS 2016 - Korea International Boat Show

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Seulu zaprasza na największe w Korei Południowej i jedne z największych w Azji Wschodniej targi łodzi, jachtów, sprzętu żeglarskiego i wszelkiego wyposażenia do uprawiania turystyki i sportów wodnych - Korea International Boat Show 2016


 

W 2015 roku 243 wystawców na powierzchni 29000 metrów kwadratowych prezentowało ponad 1380 łodzi. Wystawę zwiedziło 35,5 tys. osób z 35 krajów. Zawarto umowy na ponad 169 mln USD. W bieżącym roku będzie to już 9. edycja targów. Należy zwrócić szczególną uwagę, iż w Korei w tempie lawinowym wzrasta zainteresowanie sportami wodnymi.

 

Po okresie kompletnego zastoju Narodowy Plan tworzenia przystani i portów dla sportów wodnych zaowocował już utworzeniem 22 światowej klasy marin na ponad 4,200 łodzi, a 12 następnych jest w budowie i dwie w fazie projektowej. Inny Narodowy program "Go Boating" ma za zadanie propagowanie znakomitej idei uprawiania żeglarstwa i sportów wodnych, a co za tym idzie zdrowego stylu życia, co jest jednym z podstawowych zadań jakie zakłada rząd Korei. Wzrasta zamożność społeczeństw i tym samym zapotrzebowanie na stosunkowo drogi wypoczynek.

 

Dla polskich producentów jachtów i wszelkiego rodzaju łodzi to znakomita okazja do zaprezentowania naszej oferty. Kraju, który też w ciągu ostatnich lat stał się w tej branży światową potęgą.

 

Wszelkie informacje na stronie: http://www.kibs.com/fairContents.do?FAIRMENU_IDX=117&hl=ENG

branże: Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Pozostałe branże, Odzież i obuwie, Narzędzia mechaniczne, Statki i łodzie, Farby i lakiery, Turystyka, sport i rekreacja, Maszyny i urządzenia, Przemysł drzewny i papierniczy, Sprzęt sportowy

Targi
Korea Południowa - Seul
2016-05-19 - 2016-05-22
Dodał: Anna Woińska
Poprzednie edycje