Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuEnergy Show PL

The Energy Show 2016


Rodzaj wydarzenia
Wystawa

Witryna wydarzenia

Polski akcent
Polskie stoisko narodowe

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Dublinie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych (*) do bezpłatnego skorzystania z polskiego stoiska podczas wystawy dla firm sektora energii odnawialnej – Energy Show. Impreza odbędzie się w dniach 6-7 kwietnia 2016 r. w Dublinie. Dwudniowa wystawa zgromadzi około 120 przedsiębiorstw irlandzkich i zagranicznych związanych z sektorem energii. Organizatorzy oczekują około 3,5 tys. zwiedzających.

 

Zakres branżowy wystawy:

 • energia odnawialna,
 • inteligentne rozwiązania,
 • materiały izolacyjne,
 • ogrzewanie,
 • oświetlenie,
 • rozwiązania dla motoryzacji,
 • systemy wentylacji.

 

(*) Warunki udziału w wystawie:

 1. Ze stoiska Ambasady RP w Dublinie mogą bezpłatnie skorzystać wszyscy polscy producenci (wytwarzający swoje produkty w Polsce) i usługodawcy.
 2. WPHI w Dublinie pokrywa koszty związane z udziałem w wystawie, ale tylko w ramach stoiska WPHI.
 3. Przedsiębiorcy zainteresowani przyjazdem ponoszą wszelkie pozostałe koszty, czyli np.: bilety lotnicze, komunikacja miejska, ubezpieczenie, zakwaterowanie i wyżywienie. Ceny hoteli w Dublinie są zróżnicowane, jednak przyzwoity standard dostępny jest w ramach normy delegacyjnej. Zachęcamy do skorzystania z hotelu Clayton Ballsbridge, który położony jest w bliskim sąsiedztwie terenów wystawowych. Dokonując rezerwacji prosimy zapytać o zniżkę z tytułu udziału w wystawie.
 4. Proponujemy przylot do Dublina we wtorek, 5 kwietnia i powrót w piątek, 8 kwietnia. Zachęcamy do sprawdzenia bezpośrednich połączeń lotniczych oferowanych przez linie Aer Lingus lub Ryanair.
 5. W przypadku dużej liczby zgłoszeń zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia grafika obecności na stoisku w celu zapewnienia optymalnych warunków dla prezentacji ofert poszczególnych firm.

 

Dodatkowo oferujemy:

 1. Informacje praktyczne odnośnie miejskich środków komunikacji na trasie lotnisko w Dublinie - hotel/ targi.
 2. Dodatkowe sugestie odnośnie zakwaterowania w Dublinie.
 3. Pomoc w prezentacji firm i ofert na stoisku WPHI Dublin.
 4. Pomoc w pozyskaniu partnerów do rozmów biznesowych, przygotowanie list potencjalnych partnerów, wsparcie w nawiązywaniu kontaktów handlowych podczas wystawy.
 5. Oprawę informacyjną dla uczestników w postaci informacji o kraju, o rynku i jego możliwościach, zestawu porad nt. prowadzenia handlu z rynkiem i działalności gospodarczej w Irlandii.
 6. Promocję firmy (w wersji angielskiej) wśród irlandzkich przedsiębiorców odwiedzających nasza stronę internetową.

 

Firmy zainteresowane dokupieniem dodatkowej lub osobnej powierzchni na wystawie Energy Show (koszt 1 metra kw. to 225 EUR + VAT, a bez zabudowy: 211 EUR + VAT) prosimy o kontakt z organizatorem:

 

Conference Partners

Ms. Shauna

Tel. +353 1 216 66 89

e-mail: EnergyShow2016@conferencepartners.ie

 

W przypadku braku możliwości osobistego udziału w targach zapraszamy do nadsyłania materiałów promocyjnych, katalogów w języku angielskim. Będą one dystrybuowane na stoisku Wydziału. Materiały powinny być dostarczone do nas do 1 kwietnia 2016 r. na adres:

 

Embassy of Poland

Trade and Investment Promotion Section

4 the Vicarage, St. John’s Road,

Sandymount, Dublin D04 A6X5, Ireland
Poprzednie edycje