Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSeul International Seafood PL

Spotkanie z przedstawicielami organizatora targów Seoul International Seafood Show


Rodzaj wydarzenia
Spotkanie

Średni koszt stoiska
2000

Średnia liczba odwiedzających z zagranicy (z 3ch lat)
17000

W dniu 3 lutego 2016 w Wydziale Promocji Handlu i Inwestycji w Seulu odbyło się spotkanie z przedstawicielami kadry zarządzającej firmy B2BEXPO Co. Ltd, która jest organizatorem targów ”Seoul International Seafood Show 2016”. Dwunasta edycja tych targów odbędzie się w Seulu w dniach 6-8 kwietnia 2016.

 

W zeszłorocznej edycji targów Seoul International Seafood Show wzięło udział 140 firm, które na 406 stoiskach prezentowały owoce morza takie jak świeże ryby morskie , kraby, homary, krewetki, a także ryby słodkowodne oraz w/w produkty w formie schłodzonej i mrożonej. Na targach jest również prezentowana żywność z tego sektora w formie przetworzonej (filety z ryb, ryby gotowane i z grilla, produkty z owoców morza w postaci konserw i marynat, produkty wędzone, pasta rybna ). Na Seoul International Seafood Show wystawiane są również maszyny i urzadzenia do przetwarzania wcześniej wspomnianych produktów. Zeszłoroczną edycję targów odwiedziło 17 tys. osób, w tym kupcy z koreańskich sieci handlowych.

 

Rynek koreański jest bardzo dobrym perspektywicznym rynkiem, na którym konsumpcja ryb rośnie z roku na rok. W naszej opinii warto rozważyć promocję polskego karpia na koreańskim rynku, ponieważ kiedyś był on popularną rybą na tutejszym rynku a obecnie jest niedostępny. Organizatorzy targów zaoferowali bezpłatne stoisko dla WPHI w Seulu oraz dodatkowe standardowe stoisko w promocyjnej cenie 2000 USD.

 

Szczegółowe informacje na temat targów są dostępne pod linkiem www.seoulseefood.com i WPHI Seul.

branże: Ryby

Spotkanie
Polska - Seul
2016-02-03
Dodał: Małgorzata Kędzierska