Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportusckgrafika PL

Salon Ciekawej Książki 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

VI Salon Ciekawej Książki

 

Salon Ciekawej Książki to najważniejsze wydarzenie dedykowane branży wydawniczej i miłośnikom literatury w regionie łódzkim. Ideą wydarzenia jest prezentacja bogatej oferty rynku księgarskiego, a jednocześnie promocja czytelnictwa. VI edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 18-20 listopada 2016r. w Łodzi.

 

Salon Ciekawej Książki to ważne wydarzenie o charakterze kulturalnym i edukacyjnym. Podobnie jak w latach ubiegłych, do udziału w wydarzeniu zapraszamy największe firmy wydawnicze, posiadające w ofercie zarówno literaturę dziecięcą, jak również skierowaną dla dorosłych – piękną, sensacyjną, kryminalną, historyczną, literaturę faktu, beletrystykę i reportaże.

 

Salon Ciekawej Książki odbywa się zabytkowych, postindustrialnych wnętrzach Centralnego Muzeum Włókiennictwa (Łódź, ul. Piotrkowska 282). V edycję imprezy odwiedziło ponad 7 tys. zwiedzających. Udział w wydarzeniu tworzy szerokie możliwości promocji oferty dedykowanej miłośnikom literatury i promocja marki w pozytywnym, prospołecznym kontekście.

 

Zapraszamy do udziału.

 

Szczegóły na: www.salonciekawejksiazki.pl

 

Kontakt:

Anna Kłos-Ptaszek – Kierownik Projektu

tel. +48 42 634-23-16, 533 318 622,

e-mail: a.klos-ptaszek@targi.lodz.pl

branże: Wydawnictwa, Poligraficzne

Targi
Polska - Łódź
2016-11-18 - 2016-11-20
Dodał: Małgorzata Kędzierska