Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportunskgrafika PL

Targi Turystyczne NA STYKU KULTUR 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

Targi Turystyczne NA STYKU KULTUR to obowiązkowe wydarzenie dla osób, które uwielbiają podróże i planują wakacje czy też krótsze weekendowe wypady. W dniach 26 - 28 lutego br. w hali Expo Łódź, zwiedzający spotkają się z podróżnikami i blogerami, wezmą udział w warsztatach, rajdach i wycieczkach. W poszukiwaniu podróżniczych inspiracji pomagać będą liczni wystawcy, którzy przygotowali dla gości swoich stoisk bogatą ofertę wypoczynku i zaplanowali wiele atrakcyjnych niespodzianek.

 

Tegoroczne Targi odbywają się pod hasłem „Morze inspiracji”. W prezentowanej ofercie znaleźć będzie można wiele propozycji wypoczynku z regionu Pomorza oraz Warmii i Mazur. Region partnerski, Darłowska Lokalna Organizacja Turystyczna, przeniesie nas, w dosłownym tego słowa znaczeniu, w klimat słonecznego lata – na pełną nadmorskiego piasku plażę z leżakami, gdzie przy akompaniamencie szant będzie można spróbować świeżych wędzonych ryb, zwiedzić kuter rybacki czy sfotografować się na tle jedynej w Polsce kwadratowej latarni morskiej.

 

Podczas targów blisko 140 wystawców z kraju i ze świata przedstawi najciekawsze zakątki, konkretne propozycje wycieczek, jak również sprzęt turystyczny i rekreacyjny. Wszystkie regiony Polski mają silne reprezentacje w postaci miast, gmin i powiatów, jak również konkretnych atrakcji turystycznych. Wachlarz propozycji na wakacyjny wyjazd uzupełni oczywiście oferta biur podróży.

 

Kontakt:

Kierownik projektu

Edyta Winiarska

e-mail: e.winiarska@targi.lodz.pl

Telefon: +48 42 633 10 69

branże: Turystyka, sport i rekreacja

Targi
Polska - Łódź
2016-02-26 - 2016-02-28
Dodał: Małgorzata Kędzierska