Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportunfbeecografika PL

NATURA FOOD i beECO 2016


Rodzaj wydarzenia
Targi

W dniach 7-9 października 2016 r. w Łodzi odbędzie się IX edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz V Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO - największe wydarzenie branży eko produktów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

 

Targi NATURA FOOD i beECO od wielu lat są najważniejszą branżową imprezą, dedykowaną bioproduktom, ekożywności oraz produktom naturalnym, regionalnym i tradycyjnym. Poprzednia edycja okazała się rekordową w liczbie wystawców - blisko 350 firm zaprezentowało swoją ofertę. Program targów obfitował w wiele ciekawych wydarzeń towarzyszących, przygotowanych z myślą o przedstawicielach branży oraz świadomych i wymagających koneserach stylu eko, dzięki czemu w wydarzeniu uczestniczyło ponad 12 000 odwiedzających.

 

Aspekt biznesowy jest najważniejszym elementem targów, dlatego w ramach NATURA FOOD i beECO 2016 jak co roku odbędzie się szereg spotkań i konferencji branżowych, przeznaczonych dla producentów artykułów ekologicznych, a także właścicieli i pracowników sklepów – Akademia Biokuriera oraz seminaria w ramach BIObiznes Forum. Już po raz trzeci zorganizowane zostanie Forum EKObranży poświęcone zagadnieniom handlu i sprzedaży w biznesie ekożywności.

 

Ponadto ostatnia edycja targów została poszerzona o konferencję i strefę wydzieloną z myślą o coraz szerszym gronie rolników ekologicznych oraz rolników zainteresowanych przejściem z produkcji konwencjonalnej na rolnictwo organiczne. Inicjatywa ta będzie kontynuowana w tegorocznej edycji targów pod nazwą EkoRolnik.

 

Prestiż wydarzenia podkreśla również fakt, że Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego organizuje w trakcie trwania tegorocznych Targów IV Międzynarodowy Kongres Biogospodarki.  Wzrastający w Polsce o 30% rynek bioproduktów, jak również coraz większe zapotrzebowanie konsumentów na produkty wysokiej jakości sprawiają, że Targi NATURA FOOD i beECO są idealnym miejscem do budowania i rozwijania sieci kontaktów handlowych z podmiotami z Polski i Europy.

 

Więcej informacji: www.naturafood.pl; www.beeco.com.pl

 

Kontakt: Agata Szczepaniak - Kierownik Projektu

tel. +48 42 632 69 86,

kom. 603 172 934,

e-mail: a.szczepaniak@targi.lodz.pl

branże: Rolnictwo i leśnictwo, Ryby, Oleje i tłuszcze spożywcze, Wyroby mleczarskie, Pozostałe produkty spożywcze, Przetwórstwo spożywcze

Targi
Polska - Łódź
2016-10-07 - 2016-10-09
Dodał: Anna Woińska