Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportuedugrafika PL

XIX Łódzkie Targi Edukacyjne


Rodzaj wydarzenia
Targi

XIX Łódzkie Targi Edukacyjne, 17-18.03.2016

 

W terminie 17-18 marca 2016, kiedy rozpoczną się Łódzkie Targi Edukacyjne, hala Expo-Łódź zmieni się w największe centrum informacji edukacyjnej. Łódzkie Targi Edukacyjne cieszą się bardzo dużym zainteresowanie młodzieży, która stoi przed wyborem dalszej drogi kształcenia.
 
W ramach Targów prezentowana jest szeroka oferta ponadgimnazjalnych szkół publicznych i prywatnych, uczelni wyższych z całego kraju oraz placówek zajęć pozaszkolnych. Już po raz drugi do udziału w targach zapraszamy pracodawców, którzy współpracują lub są zainteresowani współpracą ze szkołami zawodowymi. Celem Salonu Pracodawcy jest ścisłe powiązanie szkół zawodowych z przedsiębiorcami, tak aby dostosować ofertę kształcenia do potrzeb rynku pracy i przede wszystkim pokazać jakie zawody dają gwarancję zatrudnienia i dobrej pracy po ukończeniu szkoły.
 
Nowością tegorocznej edycji będzie prezentacja nowoczesnych, multimedialnych rozwiązań wspomagających procesy edukacyjne. W ramach Salonu Innowacyjna Szkoła odbędzie konferencja pt. Multimedia w edukacji”
 
Podczas Targów nie zabraknie również propozycji zajęć dodatkowych i rozwijających pasje. Wśród wystawców pojawią się m.in. szkoły języków obcych, szkoły tańca, biura podróży.
 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.targiedukacyjne.com

 

Kontakt:

Agata Szczepaniak- Kierownik Projektu

Tel: +48 42 632 69 86, Kom: 603 172 934

e-mail: a.szczepaniak@targi.lodz.pl

branże: Doradztwo/consulting/edukacja

Targi
Polska - Łódź
2016-03-17 - 2016-03-18
Dodał: Małgorzata Kędzierska
Pliki do pobrania

edugrafika